REKLAMA

Acer prezentuje ekologiczny oczyszczacz powietrza wykonany z PCR

Firma Acer zaprezentowała oczyszczacz powietrza Acerpure Pro Vero, który jest pierwszym tego typu urządzeniem z obudową wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego (PCR). 

REKLAMA
Cała obudowa oczyszczacza powietrza Acerpure Pro Vero jest wykonana w 35% z materiałów PCR, co przyczynia się do zmniejszenia o 20% emisji CO2 podczas jego produkcji w porównaniu z użyciem pierwotnego tworzywa sztucznego.. Prosta i nowoczesna konstrukcja oczyszczacza Acerpure Pro Vero sprawi, że wyróżni się on w każdym domu lub biurze. Zajmuje niewiele miejsca, charakteryzuje się białym matowym wykończeniem i jest wyposażony w intuicyjny panel dotykowy LED.

Tryb energooszczędny i czujnik jakości powietrza

Najnowszy oczyszczacz powietrza jest wyposażony w czujnik jakości powietrza (wrażliwy na obecność cząstek PM 2,5). Kiedy wykryje cząstki zawieszone w pomieszczeniu, gdzie został ustawiony, automatycznie i natychmiast aktywuje odpowiedni tryb pracy. Urządzenie powiadamia również użytkowników o aktualnej jakości powietrza poprzez trzy różne wskaźniki świetlne (zielony/żółty/czerwony), a tryb eko („Green Mode”) jest w stanie samodzielnie dostosować moc oczyszczania powietrza do danych warunków. Zastosowany silnik gwarantuje wysoką wydajność pracy przy niskim poziomie zużycia energii — nawet w trybie „Quiet Mode”, kiedy oczyszczacz działa dużo ciszej i nie korzysta ze wskaźników świetlnych, które nie zakłócają snu użytkownika, ale jednocześnie wykonuje swoją pracę.
Acer
REKLAMA

Zaawansowany system filtracji: filtr HEPA 3-w-1+ z węglem aktywnym i bawełną

Oczyszczacz Acerpure Pro Vero wyposażony został w zaawansowany filtr HEPA 3-w-1+, który jest w stanie wychwycić bakterie oraz 99,9% zawieszonych w powietrzu cząstek PM 2,5. Skutecznie filtruje również szkodliwe gazy i alergeny dzięki zastosowanemu 4-warstwowemu systemowi ochrony. Owy filtr został przetestowany przez niezależne laboratoria. Jest to produkt stanowiący połączenie węgla aktywnego z domieszką bawełny, pokryty dodatkowo powłoką antyformaldehydową, aby usuwać 99% formaldehydu i innych szkodliwych substancji mogących znajdować się w otoczeniu. Dzięki temu użytkownicy filtra mogą zawsze cieszyć się świeżym, czystym powietrzem.

Zobacz również: Predator Triton 17 X i Predator Helios Neo 16 – nowe, superwydajne laptopy gamingowe
Źródło i zdjęcia: informacja prasowa
REKLAMA

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo