REKLAMA

Algorytm Instant NeRF zapewni trójwymiarowe doświadczenia przy zwykłych zdjęciach

Algorytm Instant NeRF to dobry sposób na przekształcenie statycznych obrazów 2D w trzeci wymiar. Wykonać można to na każdym sprzęcie, choć oczywiście najlepszy będzie ten zaopatrzony w karty graficzne NVIDIA RTX i GeForce RTX.

REKLAMA

Aby rozpocząć korzystanie z algorytmu Instant NeRF, wystarczy zaimportować swoje zdjęcia do oprogramowania Instant-NGP. Następnie można zobaczyć, jak zdjęcia te przekształcają się w wciągające sceny trójwymiarowe, które można oglądać z różnych perspektyw i nawet przechodzić przez nie jak przez wirtualną rzeczywistość. Dzięki temu można więc przejść od statycznych obrazów 2D do dynamicznych i interaktywnych scen 3D, tworząc wspaniałe i realistyczne wizualizacje. Ta nowa technologia otwiera przed nami nowe możliwości w dziedzinie tworzenia wirtualnych środowisk i eksploracji własnych wspomnień w zupełnie nowy sposób.

Dlatego warto zapoznać się z algorytmem Instant NeRF i zacząć wykorzystywać go do stworzenia fascynujących materiałów 3D na podstawie własnych zdjęć. Może to być świetny sposób na przekształcenie zwykłych fotografii w dynamiczne i interaktywne kreacje, które zachwycą zarówno siebie, jak i innych.

Przykłady prac wykonanych za pośrednictwem Instant NeRF:

o   Through the Looking Glass (Karen X. Cheng oraz James Perlman)

o   Meditation (Franc Lucent)

o   Zeus (Hugues Bruyère)

Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji w najnowszym wpisie na blogu AI Decoded.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo