Aplikacja symulująca przyszłe technologie wojskowe Warfare 2077 jest tymczasowo dostępna dla graczy War Thunder

Produkt jest wykorzystywany do testowania obiecujących technologii wojskowych

Gaijin Entertainment ujawnia szczegóły dotyczące wirtualnego środowiska o nazwie Warfare-2077, które służy do modelowania działań i taktyki obiecujących naziemnych i powietrznych maszyn wojennych w hipotetycznych przyszłych konfliktach. Jest to światowa premiera produktu, który powstaje we współpracy z Departamentami Obrony kilku wiodących potęg militarnych i został już dokładnie przetestowany przez wojskowych profesjonalistów z całego świata. Dziś rozpoczynają się pierwsze publiczne testy Warfare-2077. Dostęp do klienta gry War Thunder jest wszystkim, czego gracze potrzebują, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.
Zgodnie ze scenariuszem szkolenia jest rok 2077, a asteroida wkrótce zniszczy całe życie na Ziemi. Kosmiczna wyrzutnia w Arizonie jest jedyną szansą na uratowanie przynajmniej części populacji. Wszystkie narody zapominają o swoich paktach i sojuszach i natychmiast ruszają do akcji, aby przejąć kontrolę nad tym obiektem.

Gracze korzystają z naziemnych i powietrznych maszyn wojennych stworzonych w drugiej połowie XXI wieku, takich jak Minotaur MBT. Posiada on działo 140 mm z kompozytową lufą, bezzałogową wieżyczkę, precyzyjną amunicję kinetyczną oraz system kamuflażu optycznego, działający zarówno w spektrum widzialnym, jak i podczerwonym. Jego unikalny kompleks aktywnej ochrony jest w stanie wykryć i zniszczyć większość rodzajów broni na odległość, w tym kinetyczne pociski przeciwpancerne i lotnicze pociski kierowane.
Czołg rakietowy Hydra nie posiada równie silnej ochrony, ale zapewnia unikalną zdolność do rażenia celów z ukrycia, w tym bez bezpośredniego kontaktu wzrokowego z przeciwnikiem, za pomocą 75 pocisków rakietowych pionowego startu. Do wykrywania i namierzania celów poza bezpośrednim kontaktem wzrokowym czołg ten wyposażony jest w wysuwany peryskop z kompleksem urządzeń cyfrowo-optycznych, a także instalację do wystrzeliwania dronów rozpoznawczych i szturmowych serii „Gryphon”.
Gracze mogą również korzystać z uniwersalnego kompleksu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Harpy, ciężkiego drona szturmowego Wyvern z modułowym systemem uzbrojenia (można go skonfigurować do wykonywania misji bojowych myśliwca przechwytującego, samolotu szturmowego lub myśliwca-bombowca) oraz drona zwiadowczego Gryphon-3, który może być również wykorzystywany jako amunicja nasłuchowa.
Publiczny playtest Warfare 2077 potrwa kilka dni, dopóki nie zostanie zebrana wystarczająca ilość danych na temat działania pojazdów w scenariuszu treningowym.
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo