REKLAMA

Danny Trejo promuje premierę Evil West!

Na dość nietypowy pomysł wpadła ekipa Flying Wild Hog. Oto bowiem na kilka dni przed huczną premierą swojego najmocniejszej promowanego tytułu udostępnili dość nietypowy materiał.

Na krótkim wideo mamy krótką inscenizację, podczas której Danny Trejo – jeden z najbardziej charakterystycznych hollywoodzkich aktorów – wyśmiewa pewne niepopularne zagrywki ze strony wielu studiów, jednocześnie podkreślając prostolinijny charakter rozgrywki w Evil West:

REKLAMA

W Evil West działamy jako agent sekretnej organizacji zwalczającej wampiry walczy z przerażającymi krwiopijcami oraz z innymi mrocznymi siłami, które opanowały Dziki Zachód. Dotąd widzieliśmy już masę zapisów rozgrywki, ale doprawdy nie sposób sobie odmówić jeszcze jednego zerknięcia na dynamiczną, pełną różnorodnych combosów walkę – od efektownych sekwencji z bronią palną aż po połączenie z atakami wręcz – i niesamowitą oprawę graficzną. Na poniższym filmiku możemy przyjrzeć się półgodzinnej rozgrywce w Evil West, dodatkowo otrzymujemy sporo ciekawych informacji o szczegółach projektu, wraz z chociażby zawartością NG+. A premiera już niebawem, bo 22 listopada!

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo