REKLAMA

EA Sports FC 24 – okładka gry, gameplay, wiele nowości

EA Sports FC 24 będzie najlepszą grą piłkarską od lat?

Kilka dni temu informowaliśmy na naszym portalu o nowych informacjach dotyczących nadchodzącej produkcji EA Sports FC 24. Wczoraj jednak, dostaliśmy ich jeszcze więcej. Co zaprezentowano na oficjalnej konferencji EA Sports?

REKLAMA

Po pierwsze otrzymaliśmy zwiastun rozgrywki, który pokazuje jak będzie wyglądać gameplay w nowej grze piłkarskiej. Co ciekawe, w tle możemy usłyszeć jakże ikoniczny już dla serii utwór „Love Me Again” autorstwa John’a Newman’a co może symbolizować że piosenka ta wróci do soundtracku. Na sam koniec możemy zobaczyć, że ruszyła przedsprzedaż gry, a co za tym idzie, poznaliśmy oficjalną datę jej premiery. EA Sports FC 24 ujrzy światło dzienne 29 września, jednak osoby posiadające Early Access będą mogły zagrać już tydzień wcześniej, 22 września.


Poznaliśmy również gwiazdę okładki edycji standardowej. W przeciwieństwie do edycji Ultimate, postawiono tym razem klasycznie na jednego zawodnika. Tym razem uznano, że miejsce to należy się dla Erling’a Halland’a, napastnika Mancheteru City, który po fenomenalnym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do zgarnięcia złotej piłki.


Podsumowując, w grze pojawi się ponad 19 tysięcy zawodników, 700 drużyn, 115 stadionów i 30 lig. Na pewno pojawią się również liczne zmiany w poszczególnych trybach gry, ale na takie informacje musimy jeszcze poczekać. Zapowiada się to naprawdę obiecująco i miejmy nadzieję, że gra sprosta oczekiwaniom graczy, które tak już są wygórowane.


Zobacz również: Panasonic Multishape – test niesamowicie praktycznego trymera

Źródło i ilustracja wprowadzenia: ea.com

REKLAMA

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo