REKLAMA

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI. To robot czyszczący z technologią prania mopa w gorącej wodzie i funkcją automatycznego podnoszenia go na dywanach

Ecovacs wprowadził na rynek swój najnowszy model – Deebot T20 OMNI. To pierwszy wszechstronny robot odkurzający i mopujący z technologią samoczynnego mycia mopa gorącą wodą, aby jeszcze skuteczniej usuwać z niego brud i zanieczyszczenia. Natomiast automatyczne podnoszenie mopa sprawia, że twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem, nawet po zainstalowaniu płyt mopa. Dzięki ogromnej sile ssania do 6000 Pa i wydajnemu obrotowemu systemowi mopowania, Deebot T20 OMNI gwarantuje również głębokie czyszczenie jak nigdy dotąd.

Wszyscy znamy ten problem. Jeśli mamy w domu drewniane lub wyłożone kafelkami podłogi i nadal chcemy cieszyć się miękkością dywanów, zwykle podczas czyszczenia mamy dwa razy więcej pracy. Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na wsparcie ze strony robota odkurzającego i mopującego, nie ominie nas podnoszenie i przenoszenie na ten czas dywanów. Wszystko dlatego, że czyszczenie na mokro podłogi i odkurzanie dywanu za jednym razem przy pomocy Deebota nie było do tej pory możliwe. To już jednak nieaktualne!

REKLAMA

Innowacyjne funkcje mopa

Deebot T20 Omni od marki Ecovacs podejmuje największe wyzwanie w zakresie robotyki czyszczącej. Wprowadza innowacyjne funkcje, które sprawiają, że czyszczenie w trybie mopowania staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

Dzięki technologii mycia mopem na ciepło, woda w stacji jest podgrzewana do 55° C – optymalnej temperatury do usuwania oleju i brudu z mopa oraz maksymalizacji mocy czyszczenia specjalnie opracowanego roztworu czyszczącego Ecovacs. Funkcjonalność  „Instant Heat” podgrzewa wodę na jej wlocie tuż przed procesem mycia.

Woda jest podgrzewana do 55°C w stacji. To optymalna temperatura, aby rozpuścić olej i brud w wodzie.

REKLAMA

Co więcej, cały proces czyszczenia jest dodatkowo zautomatyzowany dzięki inteligentnej funkcji samoczynnego podnoszenia mopa. Czujnik ultradźwiękowy wykryje, kiedy zmienia się rodzaj podłogi (na przykład z twardej podłogi na dywan) i automatycznie podnosi mopy czyszczące. Jednocześnie krążki mopa przestają się obracać i zapobiegają zawilgoceniu dywanu. W rezultacie twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem i to nawet po zainstalowaniu mopa.

Na dywanie Deebot automatycznie wstrzymuje proces mopowania i wznawia go, gdy tylko ponownie zarejestruje twardą podłogę.

Maksymalna wygoda i wydajność

Stacja czyszcząca All-in-One jest wyposażona w worek na kurz o pojemności 3 l i zbiorniki świeżej oraz brudnej wody, z których każdy pomieści 4 l. System oferuje również pełną funkcję samooczyszczania stacji. Oprócz technologii mycia mopa gorącą wodą, nakładki mopa są suszone gorącym powietrzem po zakończeniu czyszczenia, dzięki czemu można utrzymać odpowiednią higienę.

Z kolei dzięki mocy ssania 6000 Pa Deebot zapewnia skuteczne głębokie czyszczenie i skutecznie usuwa brud z małych narożników, a także dywanów o dużej powierzchni – zarówno dużych cząstek, jak i drobnego pyłu.

Innowacyjny system mycia obrotowego OZMOTM Turbo 2.0 radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami z podłóg do 99,99%. Przy prędkości do 180 obrotów na minutę system wywiera stały nacisk na podłogę i skutecznie usuwa 10 najpopularniejszych rodzajów plam.

 

Warto też dodać, że rozwiązanie OZMO Turbo 2.0 Rotating Mopping System obraca krążki mopa do 160 razy na minutę i wywiera stały nacisk na podłogę. Zapewnia tym samym głębokie czyszczenie, skutecznie usuwając uporczywe, nawet 72-godzinne plamy z kawy.

Zaawansowana technologia i komfort

Deebot jest wyposażony w różne tryby czyszczenia, aby idealnie pasował do każdego domu.  Wybór można łatwo dostosować do swoich potrzeb i własnego domu. Niezależnie od tego  czy chodzi o opcje „Tylko odkurzacz”, „Tylko mop”, „Odkurz i mop” czy „Odkurz przed mopem”, innowacyjna technologia Deebot T20 OMNI to inteligentna, a także autonomiczna pomoc w walce z zabrudzeniami w domu.

Dzięki specjalistycznemu trybowi pracy o nazwie Gospodyni Deebot może inteligentnie dostosować parametry czyszczenia do unikatowego środowiska każdego pomieszczenia. W efekcie użytkownicy nie muszą za każdym razem martwić się o skomplikowane ustawienia w aplikacji. Działa ona zarówno automatycznie, jak i za pośrednictwem autorskiego asystenta głosowego YIKO.

Deebot T20 OMNI jest również wyposażony w technologię unikania przeszkód TrueDetect 3D 3.0. Wykorzystuje ona algorytmy światła strukturalnego i obrazowania 3D, aby uniknąć potencjalnych przeszkód, takich jak małe zabawki na podłodze lub inne przedmioty. Technologia TrueMapping 2.0 w ciągu kilku minut pozwala również na dokładne odwzorowanie domu użytkownika.

Prezentowany robot, zasilany przez baterię o pojemności 5200 mAh, może automatycznie ładować się i wznawiać pracę. Gdy tylko obliczy, że ma już wystarczająco dużo energii, aby wykonać całe postawione przed nim zadanie, wraca do sprzątania w tym samym miejscu w którym skończył.

Robot Ecovacs Deebot T20 Omni pojawi się w Polsce w sprzedaży 30 maja 2023 r., a jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 4999 zł.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo