REKLAMA

Epson EH-LS650 – nowy model z serii Laser TV trafia do polskiej sprzedaży

Epson rozszerza swoją ofertę projektorów do domu z serii Epson Laser TV o nowy model EH-LS650 – to model z laserowym źródłem światła 4K PRO UHD z systemem Android TV TM i głośnikami YAMAHA

REKLAMA

Wprowadzając na rynek model EH-LS650 Epson rozszerza swoją ofertę urządzeń Laser TV o nowy projektor domowy. Ten najnowszy model laserowy z obsługą 4K PRO-UHD Smart jest wyposażony w wysokiej jakości funkcje audio-wideo, zapewnia łatwą łączność i konfigurację i oraz rozrywkę dla całej rodziny. Elegancka, opływowa obudowa i nowoczesny design sprawdzają się doskonale w każdym wnętrzu, czyniąc z niego idealny zamiennik tradycyjnego telewizora. Ogromną zaletą jest też długowieczność laserowego źródła światła pozwalająca na korzystanie z niego nawet przez 10 lat.

Epson EH-LS650 Laser TV jest oferowany w kolorze czarnym lub białym (oznaczone odpowiednio EH-LS650B i EH-LS650W). System streamingu Android TV, wbudowany Chromecast i głośniki YAMAHA zapewniają realistyczny obraz na dużym ekranie, wspaniały dźwięk i łatwo dostępną rodzinną rozrywkę na żądanie.

REKLAMA

Modern minimalist style interior design of studio apartment with open white kitchen and dining zone with table and chairs illuminated by loft style lamp

Wbudowane rozwiązanie Chromecast to platforma, która umożliwia przesyłanie strumieniowe ulubionych treści z telefonu, tabletu czy laptopa prosto do projektora. Można nim bez trudu sterować za pomocą przyjaznych aplikacji na urządzeniach iPhone®, iPad®, telefonach i tabletach z systemem Android, laptopach Mac® lub Windows® oraz Chromebookach.

Wbudowane 20-watowe głośniki YAMAHA są dyskretnie ukryte w metalowej obudowie. W razie potrzeby można je odłączyć i używać jako autonomicznego, inteligentnego głośnika. System Android TV zapewnia dostęp do tysięcy filmów, seriali i gier w serwisach Google Play, YouTube oraz wielu innych popularnych aplikacjach

Technologia 3LCD pozwala na wyświetlanie jasnego obrazu wielkości nawet 120” przy ustawieniu projektora tuż przy ekranie, a specyfikacja 4K PRO-UHD zapewnia duży i ostry obraz – idealny do oglądania filmów, telewizji czy sportu. Opóźnienie sygnału wejściowego poniżej 20 ms sprawia, że świetnie sprawdza się także w grach.

Funkcje plug and play umożliwiają łatwą konfigurację za pomocą aplikacji Epson Setting Assistant, która automatycznie reguluje korekcję geometrii przy użyciu kamery aparatu ze smartfona.

„Epson EH-LS650 Laser TV, będący najnowszym członkiem rodziny Laser TV, to stylowy projektor do cieszenia się rozrywką w gronie rodziny i znajomych. Nie tylko świetnie wygląda, ale także niesamowicie brzmi. Zastąpienie telewizora w salonie naprawdę wielkim ekranem nigdy nie było łatwiejsze” – powiedziała Ewa Pytlak, szefowa marketingu Epson w Polsce. Epson EH-LS650B/W Laser TV jest dostępny w sprzedaży od 23 października w sugerowanej cenie detalicznej 10 900 zł brutto.

REKLAMA
Author avatar

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo