REKLAMA

GhostWire: Tokyo – premierowy zwiastun z pokazu Sony

GhostWire: Tokyo trafi na PS5 i PC już 25 marca, czyli za trochę ponad dwa tygodnie, marketing jest więc już w zaawansowanym stadium. Sony jednak nie omieszkało wspomnieć o grze na pokazie z zapowiedziami nowych tytułów. Słusznie, bo tytuł zapowiada się niezwykle interesująco.

Za grę GhostWire: Tokyo odpowiada studio Tango Gameworks, czyli twórcy The Evil Within. Japończycy przedstawiają teraz całkiem nowy świat, który może się naprawdę podobać. Zobaczcie najnowszy zwiastun:

REKLAMA

Zobacz również: Ghostwire: Tokyo – byliśmy na pokazie gry

Opis GhostWire: Tokyo: Hannya rozpętał katastrofalną mgłę w Tokio, która zniszczyła większość jego mieszkańców. Pozwoliło mu to przejąć władzę nad miastem i przewodzić tzw. “Beztwarzowym”, groźnej grupie lojalnych fanatyków, którzy podporządkowują się jego woli. Tam, gdzie kiedyś żyli mieszkańcy Tokio, teraz stoi armia jedynych w swoim rodzaju stworzeń: Przybyszów.
Budząc się na słynnym Shibuya Crossing, Akito odkrywa, że jest częściowo opętany przez dziwnego ducha i otoczony przez niebezpieczne stworzenia, które najeżdżają Tokio. Zdesperowany, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej siostrze, Akito musi sprzymierzyć się z duchem i opanować potężne umiejętności, aby wywalczyć sobie drogę przez niebezpieczne ulice Tokio. Przybysze są groźnymi, fantazyjnymi wrogami, czającymi się po całym mieście. Wiele z nich zostało zainspirowane japońskimi legendami, folklorem i opowieściami takimi jak np. “Kuchisake-onna”.
Ilustracja i opis: materiały prasowe
REKLAMA

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo