REKLAMA

Hogwarts Legacy z cudownym, nostalgicznym zwiastunem w 4K!

Już mniej niż miesiąc pozostał do wielkiego powrotu do Hogwartu, a zatem twórcy powoli przygotowują nas do premiery. I to jak!

Gameplayów dostaliśmy już całą masę, zatem deweloperzy z Avalanche Software zdecydowali, że tym razem wypuszczą efektowny cinematic nawiązujący mocno do klimatu kultowych filmów z młodym czarodziejem z blizną w kształcie błyskawicy. I wydaje się, że niejeden niezdecydowany może dzięki niemu sięgnąć do kieszeni, nabywając w lutym Hogwarts Legacy.

REKLAMA

 

Hogwarts Legacy to gra zmierzająca na komputery i konsole zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. W stosunku do Harrego Pottera, akcja Hogwarts Legacy dzieje się wiele lat przed narodzinami naznaczonego blizną chłopca. XIX-wieczny Hogwart to miejsce poniekąd znajome, jednocześnie zaś zupełnie nowe. Nie spotkamy tu znanych z książek i filmów nauczycieli, a sama szkoła posiadać będzie również budowle dotąd niewidziane. To my, jako gracze, zdecydujemy jakim czarodziejem postanowimy się stać. Wykorzystasz umiejętności magiczne, by czynić dobro, a może pochłoną cię arkana czarnej magii? Wybór należy do ciebie.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo