REKLAMA

Huawei GoPaint – sprawdziliśmy bezpłatną i łatwą w obsłudze aplikację, która uwalnia kreatywność!

Kilka dni temu mieliśmy okazję przetestować bezpłatną, a zarazem profesjonalną aplikację do tworzenia grafik na tabletach Huawei. GoPaint zdało egzamin idealnie pozwalając stworzyć małe dzieło sztuki!

REKLAMA

Malujemy na płótnie i na tablecie

Ostatnio miałem okazję przetestować aplikację Huawei GoPaint, która umożliwia tworzenie obrazów nawet osobom bez zdolności graficznych. Korzystając z tej aplikacji, udało mi się namalować dinozaura na tle zachodzącego słońca przy użyciu różnorodnych narzędzi oraz i intuicyjnego podziału na warstwy. To doświadczenie pokazało, jak technologia może ułatwić tworzenie sztuki, czyniąc ją dostępną dla każdego. Podczas zorganizowanych warsztatów artystycznych mogłem ten sam obraz namalować również na prawdziwym płótnie. Zobaczcie jak wyglądają efekty!

REKLAMA

Aplikacje GoPaint sprawdziliśmy na tablecie HUAWEI MatePad 11.5″ S, wyposażonym w innowacyjny wyświetlacz PaperMatte. Ta nowa generacja wyświetlaczy tworzy efekt wizualny, który niemalże do złudzenia przypomina papier. Dzięki technologii antyrefleksyjnej, eliminującej 99% odblasków z zewnętrznych źródeł światła, wyświetlacz zapewnia krystaliczną przejrzystość obrazu.

GoPaint oferuje szeroki wachlarz narzędzi, które sprawiają, że tworzenie sztuki jest intuicyjne i przyjemne. Różne rodzaje pędzli umożliwiają eksperymentowanie z teksturą i stylem, a podział na warstwy ułatwia pracę nad bardziej złożonymi projektami. Dzięki tym funkcjom, mogłem skupić się na kreatywności, bez martwienia się o techniczne aspekty rysowania.

Podsumowując, Huawei GoPaint w połączeniu z tabletem HUAWEI MatePad 11.5″ S to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tworzeniu sztuki cyfrowej. Niezależnie od posiadanych umiejętności, dzięki tej aplikacji możesz stać się artystą! Więcej o tablecie przeczytacie niebawem w naszej recenzji!

O aplikacji Huawei GoPaint:

Mistrzowskie doświadczenia podczas malowania

Huawei podjął współpracę z zespołem artystów sztuk pięknych, która zaowocowała kolekcją mistrzowskich pędzli i specjalnie przygotowanych kart kolorów, które odzwierciedlają dzisiejsze trendy w sztuce, co pozwala użytkownikom wyrażać siebie z użyciem modnych stylów. Aplikacja GoPaint nie tylko obniża barierę wejścia w świat sztuki, ale także daje użytkownikom możliwość odkrywania nowych możliwości w różnych stylach, takich jak książka ilustrowana, cyfrowe szkicowanie, graffiti i wiele innych.

Ponad sto pędzli, a także możliwość importowania i edycji własnych, niestandardowych, pozwala stworzyć zestaw idealny. Przygotowane przez Huawei i artystów narzędzia obejmują szereg mediów, od mycia tuszem i malowania olejnego po akwarelę. Aby przenieść bezpośrednio do aplikacji najlepsze techniki, takie jak np. dopasowanie intensywności rozlania tuszu lub atramentu, wykorzystano analizę słynnych dzieł sztuki.

GoPaint to także pionierska technologia realistycznych tekstur, pozwalająca wiernie digitalizować tekstury z rozmaitych mediów artystycznych. Użytkownicy mogą je dostosować do ich własnego stylu i formy, z którymi w danej chwili pracują. Tekstury unikalne dla branży artystycznej, takie jak olej na płótnie, tusz, gruboziarnista akwarela i delikatne tekstury akwareli, są w aplikacji wstępnie ustawione, aby pomóc użytkownikom osiągnąć pożądany efekt i ożywić ich dzieła sztuki.

REKLAMA
Author avatar

Redaktor naczelny

Założyciel oraz właściciel portali Movies Room i Tech Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy, z pasji filmowiec. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing. Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Instagram: rewers.hero

Więcej informacji o
, ,
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo