REKLAMA

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w TikTok

Kiedy zaczynasz korzystać z TikTok, zostaniesz poproszony o podanie nazwy profilu i nazwy użytkownika. Jeśli jednak korzystasz z TikTok od jakiegoś czasu, nie byłoby niczym niezwykłym podjęcie decyzji, że chcesz zmienić jedno lub oba.

Być może użyłeś swojego prawdziwego nazwiska i na początku nie wiedziałeś, że Twoje imię zostanie upublicznione. A może nazwa, którą pierwotnie wybrałeś, nie jest już odpowiednia dla rodzaju treści, które zamierzasz opublikować. A może po prostu zdecydowałeś, że chcesz być znany z czegoś bardziej ekscytującego.

Tak czy inaczej, łatwo jest zmienić nazwę swojego profilu lub nazwę użytkownika. (W TikTok nazwa użytkownika to ta poprzedzona znakiem @.)

REKLAMA
  • Przejdź do strony swojego profilu (klikając ikonę „Ja” w prawym dolnym rogu).
  • Wybierz „Edytuj profil”. Wybierz „Nazwa” (aby zmienić nazwę swojego profilu) lub „Nazwa użytkownika”.
  • Wpisz swoje nowe imię. (W przypadku Twojej nazwy użytkownika pamiętaj, że będzie ona musiała być unikalna.)

Zobacz również: Apple AirPods Max w promocji taniej aż o 800 zł!

Jest kilka innych rzeczy, o których musisz wiedzieć, zanim zmienisz swoją nazwę użytkownika. Po pierwsze, nazwę użytkownika można zmienić tylko raz na 30 dni, więc upewnij się, że możesz z nią żyć, przynajmniej przez ten okres. Ponadto, jeśli zmienisz swoją nazwę użytkownika, oznacza to, że zmienisz również swój osobisty adres URL TikTok (który zwykle ma postać czegoś takiego jak tiktok.com/@nazwa_użytkownika). W rezultacie każdy, kto spróbuje użyć starszego adresu, nie będzie już widzieć Twoich filmów.

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo