JBL Tune 660 NC – nowe bezprzewodowe słuchawki z ANC

JBL Tune 660 NC to bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją hałasu. Ulubiona muzyka, bez zakłóceń.

Słuchawki JBL Tune 660 NC z aktywną redukcją hałasu zapewniają doskonałe brzmienie JBL Pure Bass bez zbędnych zakłóceń nawet przez 44 godziny oraz błyskawiczne ładowanie (dodatkowe 2 godziny czasu pracy po zaledwie 5 minutach). Wyczerpany akumulator? Wystarczy podłączyć dodatkowy odłączany przewód, aby słuchać dalej. Funkcja szybkiego parowania Google umożliwia natychmiastowe parowanie słuchawek JBL Tune 660NC z urządzeniem z systemem Android. Wystarczy użyć wygodnych przycisków na nauszniku, aby sterować dźwiękiem i połączeniami bez wyjmowania urządzenia z kieszeni. Spośród dostępnych wersji kolorystycznych użytkownik może wybrać kolor, który najlepiej pasuje do jego nastroju. Słuchawki są wyjątkowo lekkie oraz składają się na płasko, dzięki czemu zmieszczą się wszędzie i zawsze będą gotowe, by uprzyjemnić dzień. 

Zobacz również: Bugatti La Voiture Noire o wartości 13,4 mln USD czeka na odbiór!

Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy tworzące precyzyjny i imponujący dźwięk w dużych obiektach na świecie. Słuchawki JBL Tune 660 NC odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. 

Wbudowany akumulator zapewnia do 44 godzin czasu pracy z włączoną aktywną redukcją hałasu. Natomiast z wyłączoną redukcją hałasu ze słuchawek można korzystać bezprzewodowo nawet do 55 godzin. Ponadto funkcja szybkiego doładowania zapewnia dodatkowe 2 godziny pracy już po 5 minutach ładowania z użyciem wygodnego kabla USB typu C. Użytkownik może też korzystać ze słuchawek bez ograniczeń w trybie pasywnym, używając odłączanego przewodu dołączonego do zestawu. 

Mikrofon oraz wygodne przyciski na nauszniku pozwalają z łatwością sterować dźwiękiem i zarządzać połączeniami za pomocą słuchawek. Można w ten sposób również szybko aktywować asystenta głosowego na swoim urządzeniu. Łączność Bluetooth 5.0 pozwala bezprzewodowo słuchać muzyki ze smartfona lub tabletu bez kłopotliwych kabli. Lekka, składana konstrukcja sprawia, że słuchawki wygodnie leżą na uszach i są wytrzymałe, a w podróży można je składać i rozkładać. 

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo