Kangurek Kao – gra w pełnej polskiej wersji językowej i z piękną edycją specjalną

Już niedługo, bo latem tego roku, ukaże się długo oczekiwana przez graczy nowa odsłona Kangurka Kao. Choć dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, właśnie dowiedzieliśmy się, że gra otrzyma pełną polską lokalizację oraz specjalne wydanie pudełkowe.

Gier serii Kangurek Kao nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Produkcje te na początku lat 2000. były u nas prawdziwym hitem i do dziś wiele osób wspomina przygody kangurka jako grę dzieciństwa. Cieszy więc, ze gra zostanie wydana w należytej formie, czyli z polskim dubbingiem oraz w fizycznej edycji.

Zobacz również: Powrót kultowego kangurka – historia serii Kangurek Kao

Kangurek Kao

Fot. Kangurek Kao edycja specjalna

W limitowanej Superskocznej Edycji (PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Xbox Series X oraz Nintendo Switch) znajdą się:

  • Kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej
  • Kolorowy plecakoworek
  • Kolekcjonerskie naklejki
  • 8 cm magnes na lodówkę
  • Grę na płycie

Zobacz również: Kangurek Kao – wrażenia z dema gry. Kao! Tutaj! Pomocy!

Nowa gra to kompletny reboot serii. Kangurek Kao wyruszy w niewiarygodną podróż w poszukiwaniu zaginionego ojca. Będzie to przygoda, która niewątpliwie odmieni jego dotychczasowe życie. Wraz ze swoim mentorem Waltem oraz przy pomocy wyjątkowych, żeby nie powiedzieć magicznych rękawic, pogodny torbacz zmierzy się z różnorodnymi krainami, niezbyt sympatycznymi przeciwnikami oraz tajemniczą mocą zdającą się pochłaniać świat. Na swojej drodze Kao spotka również niezapomnianych przyjaciół.

Tytuł to inspirowana złotą erą trójwymiarowych platformówek gra pełna ciepła, bogata w zręcznościowe mechaniki, kolorową, nowoczesną grafikę, zabawne dialogi, animowane scenki i wiele więcej…  wszystko czego można by się spodziewać po dumnym przedstawicielu gatunku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo