Kumulacja promocji Galaxy S21 5G: Samsung łączy siły z influencerami

10 influencerów i 400 PLN rabatu przy zakupie smartfonu z serii Galaxy S21 5G – tak w skrócie prezentuje się najnowsza akcja promocyjna, w ramach której można zostać posiadaczem najnowszego flagowca marki Samsung. Oferta startuje już 17 marca i potrwa do 31 marca. Co istotne, możną ją łączyć z innymi trwającymi już promocjami i po spełnieniu warunków wszystkich promocji, zaoszczędzić nawet 1100 PLN przy zakupie Galaxy S21 Ultra 5G.

Modny TataAnna JaroszewskaKarolina GilonKuba NorekMagda BeredaJulia PośnikKrzysztof GonciarzHashtagAlekVictor BorsukPiotr Bratosiewicz – to właśnie Ci twórcy opublikują na swoich kanałach specjalne kody uprawniające do zniżki 400 PLN przy zakupie serii Galaxy S21 5G. Kody będzie można zrealizować na samsung.com oraz w sklepach wybranych partnerów (RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, X-kom, Neonet, Komputronik), organizujących w swoich sklepach promocję. Warto się spieszyć, bo akcja potrwa do 31 marca lub do wyczerpania puli urządzeń, na zakup których można uzyskać rabat od influencerów.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Uważnie obserwuj instagramowe profile influencerów biorących udział w akcji.
  2. Znajdź kod promocyjny. Twórcy zaczną je publikować w godzinach wieczornych, począwszy od 17 marca.[1]
  3. Podaj kod przy zakupie jednego ze smartfonów Galaxy S21 5G w sklepach objętych promocją (wpisanie kodu spowoduje aktualizację koszyka i naliczenie rabatu 400 PLN).[2]

Kumuluj promocje i zyskaj jeszcze więcej

Co ważne, aktywację influencerską można połączyć z obwiązującymi promocjami na zakup smartfonów z serii Galaxy S21 5G – trwającą do 21 marca 2021 promocją Samsung Cashback oraz promocją dla członków społeczności Samsung Members, która trwa do 28 marca 2021. W optymalnym wariancie, można więc przy spełnieniu warunków obu promocji i wykorzystaniu kodu influencera zaoszczędzić nawet 1100 PLN przy zakupie smartfonu Galaxy S21 Ultra 5G.

Więcej informacji na temat obowiązujących promocji, warunków udziału oraz limitach nagród można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/offer/.

[1] Kody na profilu Karoliny Gilon zostaną udostępnione w dniu 18 marca w godzinach wieczornych.

[2] Liczba urządzeń dostępnych w promocji w sklepie danego organizatora jest ograniczona.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo