REKLAMA

MSI świętowało 20 lat obecności na rynku

W dniach 13-14 czerwca we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych odbyło się specjalne rocznicowe wydarzenie MSI zatytułowane „20 lat laptopów MSI”, podczas którego fani technologii mogli przypomnieć sobie historię laptopów firmy towarzyszących nam już od dwóch dekad, a także posmakować przyszłości, zanurzając się w świecie najnowszych rozwiązań technologicznych producenta. 

REKLAMA

13 czerwca zorganizowane zostały pokazy dla partnerów i mediów, podczas których MSI prezentowało swoje nowości, m.in. potężne laptopy z procesorami 14. generacji i kartami graficznymi NVIDIA RTX 40 wydajnością dorównujące komputerom stacjonarnym, smukłe i mobilne ultrabooki o atrakcyjnej stylistyce, handheld czy jeden z najdroższych laptopów dostępnych na polskim rynku, za który miłośnicy luksusu muszą zapłacić ponad 25 tys. złotych.

14 czerwca drzwi wydarzenia były już otwarte dla wszystkich zainteresowanych historią laptopów MSI, a frekwencja przekroczyła oczekiwania organizatorów. Chętnych do zobaczenia gigantycznego ekranu o imponującej powierzchni 100 metrów kwadratowych, pogrzebania w podzespołach klasycznych urządzeń MSI, porozmawiania z ekspertami, przetestowania najnowocześniejszych maszyn do grania w wymagających tytułach (Cyberpunk 2077 i wiele innych), spróbowania pysznych przekąsek i wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami i pamiątkami było ponad 500 osób! A że wyjątkowe wydarzenie koniecznie wymaga upamiętnienia, odwiedzający mogli zrobić sobie zdjęcia na okolicznościowej ściance lub nakręcić wideo najszybszą kamerą, dzięki czemu miłe wspomnienia zostaną z nimi na zawsze.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo