„Minecraft 2” już w przyszłym roku? Wszystko co wiemy o Minecraft Legends

Już w 2023 roku otrzymamy nową grę osadzoną w legendarnym świecie Minecrafta.

„Odkryj tajemnice Minecraft Legends, nowej strategicznej gry akcji. Odkryj piękną krainę, zarówno znajomą, jak i tajemniczą, pełną różnorodnego życia, bujnych biomów i bogatych zasobów. Jednak ten raj jest na skraju zniszczenia — przybyły pigliny, które grożą zepsuciem Powierzchni. Zainspiruj nieoczekiwanych przyjaciół do stworzenia wartościowych sojuszy i poprowadź ich w strategicznych bitwach, aby ochronić ich dom. Podejmij walkę z piglinami, zanim ich netherowe zepsucie pochłonie Powierzchnię!” – wyczytamy z informacji o grze na oficjalnej stronie xboxa.

Minecraft Legends ma być strategiczną grą wypuszczoną za rok na każdej platformie. Naszym zadaniem będzie obrona krainy Overworld przed piglinami. W celu odparcia wrogów będziemy musieli gromadzić zasoby i rekrutować armię, która zdoła pokonać przeciwników. Kilka dni temu otrzymaliśmy trailer produkcji, który znajdziecie poniżej:

Czy Minecraft Legends okaże się hitem tak jak to miało miejsce w przypadku pierwotnej produkcji od Mojang? Przekonamy się już za rok!

Zobacz rówineż: Koniec problemu z wieloma rodzajami ładowarek?

Źródło: minecraft.net/en-us/about-legends / Ilustacja wprowadzenia: Steam

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?