Zmiany w kapsule Prime Gaming! Gracze League of Legends będą zaniedowoleni?

Prime Gaming to subskrybcja od firmy Amazon, dzięki której jej posiadacze otrzymują comiesięczne bonusy do gier. Wśród nich są takie tytuły jak League of Legends, Valorant, Rainbow Six Siege, Fifa 22 i wiele innych.

Gracze LoL’a do tej pory otrzymywali walutę do gry w wysokości 650 RP, trwałą skórkę do bohatera o wartości 1350 RP, 200 pomarańczowej esencji, doładowanie XP, a także 5 odłamków bohaterów. Jednak może się to zmienić już w przyszłym miesiącu.


Według konta @SkinSpotlights na Twitterze zaktualizowany tekst odnośnie kapsuły Prime mówi, że gracze otrzymają 350 RP, czyli o 300 RP mniej niż kapsuły zapewniały przez ostatnie kilka miesięcy. Jednak oprócz tego podobno będzie ona również zawierać nową walutę – mityczną esencję (w ilości 5 sztuk), która została niedawno przebudowana, aby dać graczom większy dostęp do prestiżowych i mitycznych skórek.

Obecnie bardzo ciężko jest pozyskać mityczną esencję, więc to może być „+” dla tych zmian. Jednak gracze mimo wszystko woleliby dostawać więcej RP. Co sądzicie o tych zmianach? Jeśli rzeczywiście się potwierdzą, to zmodyfikowana kapsuła trafi do subskrybcji już na początku czerwca.

Zobacz również: Recenzja Xiaomi Mi Electric Scooter 3 – hulajnoga warta swojej ceny?

Źródło: dotesports.com / Ilustracja wprowadzenia: reddit.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?