F1: Harmonogram Grand Prix Belgii!

O której godzinie rozpoczną się treningi i kwalifikacje, a o której Grand Prix Belgii? Tutaj znajdziecie harmonogram weekendu wyścigowego, który odbędzie się już w tym tygodniu.

Wracamy po kilkutygodniowej przerwie wakacyjnej, by dokończyć drugą połowę sezonu 2022. Tym razem kierowcy udadzą się do Belgii na tor  Spa-Francorchamps, który według pogłosek może nie zagościć w kalendarzu na kolejny rok. Przez te kilka tygodni zespoły na pewno nie próżnowały i myślały nad nowymi rozwiązaniami, dlatego też tego tygodniowy wyścig może być bardzo interesujący! Kto okaże się zwycięzcą? Verstappen, Leclerc czy może ktoś z dalszej części stawki? Na to pytanie poznamy odpowiedź już w tę niedzielę!

Harmonogram:

Piątek: Trening 1 – 14.00 , Trening 2 – 17.00

Sobota: Trening 3 – 13.00 , Kwalifikacje – 16.00

Niedziela: Grand Prix Belgii – 15.00

Jak prezentuje się aktualna klasyfikacja zespołów i kierowców? Pełny dorobek punktowy drużyn i kierowców znajdziecie poniżej:


Natomiast jeśli szukacie produktów zespołów Formuły 1 zajrzyjcie koniecznie na stronę fan-store.pl. Sklep oferuje oryginalne ubrania z licencją klubową poczynając od czapek, poprzez kurtki i bluzy, a kończąc na koszulkach czy parasolkach. Kupując mamy również gwarancję 30. dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Dlatego jeśli wybieracie się za jakiś czas na Grand Prix, koniecznie zajrzyjcie na fan-store.pl i wybierzcie coś dla siebie!


Zobacz również: F1: Wszystko, co musisz wiedzieć wybierając się na Grand Prix!

Źródło: opracowanie własne / Ilustracja wprowadzenia: formula1.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?