F1: Harmonogram Grand Prix Holandii

O której godzinie rozpoczną się treningi i kwalifikacje, a o której Grand Prix Holandii? Tutaj znajdziecie harmonogram weekendu wyścigowego, który odbędzie się już w tym tygodniu.

W zeszły weekend Max Verstappen pokazał swoją dominację nad przeciwnikami. Holender wygrał wyścig startując z 14. pozycji. W ten weekend wybieramy się na domowy tor Maxa, co jeszcze bardziej zmotywuje go do odniesienia kolejnego zwycięstwa. „Orange Army” na torze Zandvoort już w tamtym roku pokazało, że wspiera swojego ulubieńca całym sercem. Czy obecny mistrz świata i tym razem nie zawiedzie swoich fanów?

Harmonogram:

Piątek: Trening 1 – 12.30 , Trening 2 – 16.00

Sobota: Trening 3 – 12.00 , Kwalifikacje – 15.00

Niedziela: Grand Prix Holandii – 15.00

Jak prezentuje się aktualna klasyfikacja zespołów i kierowców? Pełny dorobek punktowy drużyn i kierowców znajdziecie poniżej:

Źródło zdjęć: F1 na Instagramie


Jeśli szukacie produktów zespołów Formuły 1 zajrzyjcie koniecznie na stronę fan-store.pl. Sklep oferuje oryginalne ubrania z licencją klubową poczynając od czapek, poprzez kurtki i bluzy, a kończąc na koszulkach czy parasolkach. Kupując mamy również gwarancję 30. dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Dlatego jeśli wybieracie się za jakiś czas na Grand Prix, koniecznie zajrzyjcie na fan-store.pl i wybierzcie coś dla siebie!


Zobacz również: F1: Max Verstappen wygrywa Grand Prix Belgii!

Ilustracja wprowadzenia: planetf1.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?