F1: Harmonogram Grand Prix USA

O której godzinie rozpoczną się treningi i kwalifikacje, a o której Grand Prix USA? Tutaj znajdziecie harmonogram weekendu wyścigowego, który odbędzie się już w tym tygodniu.

Mimo, że znamy już mistrza świata, sezon nie dobiegł jeszcze końca. Przed nami cztery ostatnie rundy, w których kierowcy na pewno będą chcieli powalczyć o zwycięstwo. W końcu walka o resztę miejsc w klasyfikacji zarówno konstruktorów, jak i kierowców nadal jest nierozstrzygnięta! Kto zaskoczy w Austin? Ferrari wróci na zwycięską ścieżkę, czy to może Verstappen wyrówna rekord wygranych w pojedynczym sezonie Formuły 1? Na te pytania poznamy odpowiedź już w ten weekend!

Harmonogram:

Piątek: Trening 1 – 21.00 , Trening 2 – 00.00

Sobota: Trening 3 – 21.00 , Kwalifikacje – 00.00

Niedziela: Grand Prix USA – 21.00

Jak prezentuje się aktualna klasyfikacja zespołów i kierowców? Pełny dorobek punktowy drużyn i kierowców znajdziecie poniżej:

Źródło zdjęć: @F1 na Instagramie


Jeśli szukacie produktów zespołów Formuły 1 zajrzyjcie koniecznie na stronę fan-store.pl. Sklep oferuje oryginalne ubrania z licencją klubową poczynając od czapek, poprzez kurtki i bluzy, a kończąc na koszulkach czy parasolkach. Kupując mamy również gwarancję 30. dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Dlatego jeśli wybieracie się za jakiś czas na Grand Prix, koniecznie zajrzyjcie na fan-store.pl i wybierzcie coś dla siebie!


Zobacz również: F1: Wszystko, co musisz wiedzieć wybierając się na Grand Prix!

Ilustracja wprowadzenia: planetf1.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?