F1: Harmonogram Grand Prix Meksyku

O której godzinie rozpoczną się treningi i kwalifikacje, a o której Grand Prix Meksyku? Tutaj znajdziecie harmonogram weekendu wyścigowego, który odbędzie się już w tym tygodniu.

Max Vertsappen w zeszły weekend wyrównał rekord wygranych Grand Prix pomimo, że nie startował z Pole Position. Czy zapisze się w historii jako jedyny kierowca z czternastoma wygranymi w jednym sezonie? Do końca sezonu zostały trzy wyścigi, więc będzie miał na to sporo okazji! Co z resztą kierowców? Walka o pozostałe miejsca w klasyfikacji jest naprawdę zacięta, więc nie możemy doczekać się kolejnej dawki emocji!

Harmonogram:

Piątek: Trening 1 – 20.00 , Trening 2 – 23.00

Sobota: Trening 3 – 19.00 , Kwalifikacje – 22.00

Niedziela: Grand Prix Meksyku – 21.00

Jak prezentuje się aktualna klasyfikacja zespołów i kierowców? Pełny dorobek punktowy drużyn i kierowców znajdziecie poniżej:

Źródło zdjęć: @F1 na Instagramie


Jeśli szukacie produktów zespołów Formuły 1 zajrzyjcie koniecznie na stronę fan-store.pl. Sklep oferuje oryginalne ubrania z licencją klubową poczynając od czapek, poprzez kurtki i bluzy, a kończąc na koszulkach czy parasolkach. Kupując mamy również gwarancję 30. dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Dlatego jeśli wybieracie się za jakiś czas na Grand Prix, koniecznie zajrzyjcie na fan-store.pl i wybierzcie coś dla siebie!


Zobacz również: F1: Wszystko, co musisz wiedzieć wybierając się na Grand Prix!

Ilustracja wprowadzenia: https://www.redbull.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?