REKLAMA

Nieśmiertelna Nokia i jej dwa nowe telefony

Dwa modele telefonów Nokia doczekały się kolejnego odświeżenia.

REKLAMA

Każdy z nas może się zgodzić, że telefony marki Nokia są jedyne w swoim rodzaju. Mianowicie ich odporność na uszkodzenia mechaniczne jest czymś, za co zapamiętamy Nokię na wieki. I choć mimo, że telefony na klawisze powoli trafiają do lamusa, nadal znajdą się osoby, które taki rodzaj komórki potrzebują. Nic w tym dziwnego. Starsze pokolenia czasem nie nadążają za technologicznym postępem i przyzwyczajeni do pierwszych telefonów nie wyobrażają sobie zmiany na dotykowy ekran. Dlatego też Nokia zdecydowała się na odświeżenie dwóch popularnych modeli telefonów.


Nokia 150. źródło https://www.nokia.com/phones/en_int/nokia-150-2023?sku=286836621
REKLAMA

Nokia 150, fot. nokia.com


Mowa tutaj o telefonach Nokia 130 i Nokia 150, których nowe wydanie będzie trzecim odświeżeniem Nokii 150, po oryginalnym modelu ogłoszonym w 2106 roku i następcy z 2020 roku. Jak podaje producent, najnowsza Nokia 150 to „Telefon z funkcjami, który wyróżnia się na tle innych. Nokia 150 szczyci się nowoczesnym, luksusowym wzornictwem, a jednocześnie jest odporna na uderzenia codziennego życia. Dzięki wytrzymałej baterii i ergonomicznemu kształtowi możesz wygodnie rozmawiać i pisać przez wiele godzin. Uchwyć chwilę tylnym aparatem lub zrelaksuj się przy muzyce”. Jednym słowem telefon ten ma posiadać wszystko, do czego został stworzony, a nawet trochę więcej, jak na telefon z klawiszami. Wyróżniać go ma jednak bateria, pozwalająca na z 20 godzin czas rozmów lub do 30 dni czuwania, a także wbudowany odtwarzacz MP3, dzięki któremu możemy w każdej chwili cieszyć się ze słuchania muzyki w małym, kompaktowym urządzeniu.

Z kolei drugi model, który producent postanowił odświeżyć jest trzecią wersję telefonu Nokia 130, następcą oryginalnego modelu z 2014 roku i następcą z 2017 roku. Główną zmianą jest tutaj dodanie dużego głośnika z tyłu, który według producenta zapewni „głośny dźwięk”. Specyfikacje są takie same jak w Nokii 150, z tą różnicą, że nie ma żadnego aparatu.


Zobacz również: Recenzja Genesis Thor 660 – świetna miniaturka dla graczy w dobrej cenie!

Źródło: techspot.com / nokia.com / Zdjęcia: nokia.com

REKLAMA

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo