REKLAMA

Nowe kolory Huawei FreeBuds 4i

Do sprzedaży w Polsce trafiły nowe kolory bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 4i – czerwony i srebrny. Słuchawki wyróżniają się 10-godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu, krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki aktywnej redukcji szumów oraz nowoczesnym designem.Do 1 sierpnia FreeBuds 4i dostępne są w promocyjnej ofercie, a ich rekomendowana cena sprzedaży wynosi 299 zł.

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4i zostały opracowane z myślą o młodych, energicznych osobach, poszukujących niezawodnych i przystępnych cenowo urządzeń. Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w wytrzymałą baterię o pojemności 55 mAh, która pozwala nawet na 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki oraz na 6,5 godziny prowadzenia rozmów z wyłączoną funkcją aktywnej redukcji szumów. W połączeniu z etui ładującym, słuchawki odtwarzają muzykę nawet przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin prowadzenia rozmów.

REKLAMA

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania – już 10 minut ładowania umożliwia 4-godzinne korzystanie ze słuchawek, a pełne ich naładowanie zajmuje jedynie 60 minut. Słuchawki zamknięte w etui i będące w stanie spoczynku, pozostaną naładowane aż do 200 dni, a wyjęte z etui – do 2 dni.

Krystaliczny dźwięk dzięki aktywnej redukcji szumów

Układ dwóch mikrofonów w Huawei FreeBuds 4i pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i– za pomocą odwróconej fali dźwiękowej – zredukowanie hałasu do 22 dB. Redukcja szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych nawet w trudnych warunkach otoczenia, takich jak jazda na rowerze przy silnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym czy przy ruchliwej ulicy.

Tryb „świadomość” umożliwia natomiast przenikanie głosów i dźwięków ze środowiska do osoby słuchającej, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest szczególnie przydatne, gdy słuchamy muzyki i jednocześnie z kimś rozmawiamy.

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają zwiększoną amplitudę i jeszcze mocniejsze basy. W słuchawkach zastosowano również elastyczną membranę z kompozytu polimerowego, która zapewnia wysoką czułość i bogatą dynamikę, pozwalającą użytkownikowi usłyszeć więcej szczegółów. Konstrukcja redukująca szum wiatru, zapewnia dobrą słyszalność wszystkich efektów dźwiękowych, na przykład podczas jazdy na rowerze.

REKLAMA

Funkcjonalny design

Etui ładujące wyróżnia się owalnym, kompaktowym i bardzo nowoczesnym designem, który idealnie mieści się w dłoni. Komfort noszenia jest zapewniony dzięki wygodnemu kształtowi słuchawek oraz możliwości dopasowania ich do kształtu swojego ucha, dzięki silikonowym nakładkom dostępnym w 3 rozmiarach.

Intuicyjna nawigacja

Słuchawki wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz pozwalają aktywować tryb redukcji szumów lub tryb „świadomość”.

Do 1 sierpnia Huawei FreeBuds 4i dostępne są w atrakcyjnej ofercie – ich rekomendowana cena sprzedaży wynosi 299 zł. Urządzenie można nabyć w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepachMedia Expert, Media Markt, Decathlon, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom oraz w Play, Orange, T-Mobile i Plus. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo