REKLAMA

NVIDIA GauGAN pozwala zamienić proste szkice w fotorealistyczne obrazy

W ramach cyklu AI Decoded omówiono demo technologiczne GauGAN opublikowane przez zespół NVIDIA Research. Technologia ta znacząco usprawniła przepływ pracy związany ze sztuczną inteligencją, co zapoczątkowało falę aplikacji opartych na generatywnej AI, takich jak np. NVIDIA Canvas

REKLAMA

Dzięki GauGAN użytkownicy mogą stworzyć bardzo realistyczne obrazy, manipulować nimi i eksperymentować z różnymi stylami i technikami artystycznymi. Aplikacja ta jest łatwa w obsłudze i dostępna dla wszystkich, nie tylko dla profesjonalistów w dziedzinie sztuki cyfrowej.

REKLAMA

NVIDIA kontynuuje rozwijanie swojej technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby umożliwić twórczą ekspresję i inspirację dla szerokiego grona użytkowników. Oferując narzędzia takie jak GauGAN, firma umożliwia ludziom odkrywanie swojego wewnętrznego artysty i tworzenie niesamowitych dzieł sztuki cyfrowej.

 Aby dowiedzieć się więcej o jej potężnych możliwości oraz generatywnej sztucznej inteligencji, sprawdź najnowszy wpis na blogu AI Decoded.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo