OnePlus 10 Pro – znamy datę premiery!

Jeśli czekałeś na OnePlus 10 Pro, nie musisz już dłużej czekać. Firma ogłosiła w tweecie, że jej najnowszy flagowy smartfon zostanie wprowadzony na rynek globalny 31 marca o godzinie 10:00 czasu wschodniego, nieco ponad trzy miesiące po premierze w Chinach. Nie ma wielu nowych szczegółów dotyczących samego urządzenia, więc główną wiadomością o wydarzeniu będą ceny telefonów i data premiery na rynkach takich jak USA, Europa i Indie.

OnePlus ogłosił kluczowe specyfikacje 10 Pro w styczniu przed jego premierą w Chinach, a od tego czasu recenzenci nawet zaimportowali urządzenie, aby wcześnie przyjrzeć się temu, co oferuje. Smartfon zasilany jest przez flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, ma 6,7-calowy wyświetlacz OLED 1440p 120 Hz, baterię 5000 mAh, szybkie ładowanie przewodowe 80 W i ładowanie bezprzewodowe 50 W.

Zobacz również: Tesla made in Europe? Otwarcie Gigafactory w Berlinie

Z tyłu telefon ma trzy aparaty, składające się z 48-megapikselowego aparatu głównego, 50-megapikselowego ultrawide i 8-megapikselowego teleobiektywu. Nowy tryb RAW Plus pozwoli Ci robić zdjęcia RAW, zachowując jednocześnie zalety fotografii obliczeniowej. W przypadku selfie z przodu znajduje się 32-megapikselowy obiektyw.

Jeśli spodziewasz się, że OnePlus 10 zostanie ogłoszony wraz z OnePlus 10 Pro, możesz być rozczarowany. Dyrektor generalny firmy, Pete Lau, zasugerował niedawno, że nie ogłosi tańszego wariantu swojego flagowego urządzenia innego niż Pro, jak miało to miejsce w przypadku OnePlus 7, 8 i 9.

Źródło: the verge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo