REKLAMA

Oto pierwsze spojrzenie na Star Wars Jedi: Ocalały!

Firmy Respawn Entertainment, Electronic Arts i Lucasfilm Games zapowiedziały, że fani na całym świecie będą mogli po raz pierwszy przyjrzeć się nadchodzącemu Star Wars Jedi: Ocalały podczas The Game Awards, uroczystości kończącej rok w branży gier wideo, która odbędzie się już w ten piątek, 9 grudnia o godzinie 02:00 czasu Polskiego. Informacja pojawiła się także na kanałach społecznościowych EA Star Wars: na Instagramie i Twitterze

Akcja Star Wars Jedi: Ocalały, ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z Star Wars Jedi: Upadłego Zakonu. Cal Kestis wciąż wymyka się poszukiwaniom Imperium, zaczyna jednak odczuwać ciężar bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce, którzy pozostali przy życiu. W towarzystwie swojego zaufanego towarzysza BD-1, Cal spotka na swojej drodze wyjątkowych sprzymierzeńców. Aby przetrwać, będzie musiał nieustannie ewoluować jako Jedi, ucząc się nowych umiejętności i rozwijając swoją więź z Mocą.

REKLAMA

Możecie ponownie rzucić okiem na pierwszy zwiastun ujawniający Star Wars Jedi: Ocalały, który miał premierę podczas Star Wars Celebration w maju bieżącego roku:

Zapraszamy na The Game Awards, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej – już w najbliższy piątek, 9 grudnia o godzinie 02:00 czasu polskiego, na YouTube, TwitchuTwitterze i Discordzie.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo