REKLAMA

Oto Skellige w Wiedźmin 3 HD Reworked Project Next-Gen!

Zgodnie z zapowiedziami, next-genowa wersja najsłynniejszego tytułu CD Projekt Red wreszcie się pojawiła. O ile jednak konsolowcy raczej nie mają wiele powodów do narzekań, o tyle już na pecetach od premiery mnożyły się problemy, na czele z niesamowitymi wymaganiami sprzętowymi.

Obecnie na otarcie łez moder o pseudonimie Halk Hogan PL przygotowuje specjalną wersję gry, która ma przynieść wiele zmian i usprawnień. Poniżej możemy zobaczyć,  jak wygląda Wiedźmin 3 HD Reworked Project Next-Gen – a przynajmniej część lokacji w Skellige:

REKLAMA

Wiedźmin 3: Dziki Gon to doceniona przez recenzentów oraz uwielbiana na całym świecie fabularna gra RPG z otwartym światem autorstwa polskiego studia CD Projekt Red, która została wydana 19 maja 2015 roku. Doczekała się dwóch fabularnych rozszerzeń: Serce z kamienia (2015) oraz Krew i Wino (2016) Jest ona sequelem wydanego w 2007 roku Wiedźmina oraz Wiedźmina 2: Zabójców królów z 2011 roku. Trylogia fantasy opowiada historię tytułowego wiedźmina – Geralta z Rivii – i jest osadzona w uniwersum, którego twórcą jest pisarz Andrzej Sapkowski.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo