REKLAMA

Pierwsze duże DLC do Dying Light 2 Stay Human wchodzi na scenę!

Zgodnie z obietnicami, Techland wprowadził w ostatnich dniach swój pierwszy fabularny dodatek, który odbywa się… na arenie.

Ale Bloody Ties to nie tylko eksterminacja kolejnych przeciwników. Dostajemy całkiem konkretną historię, w które między innymi pomagamy pewnemu pragnącemu desperacko zyskać względy ojca chłopakowi, pojawia się także kilku nowych, potężnych wrogów na naszej drodze. Oto zaś premierowy trailer:

REKLAMA

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza..

Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem. – Opis z PlayStatione Store.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo