PlayStation Plus ze znacznymi zmianami! Oto odpowiedź na Xbox Game Pass!

Przez dłuższy czas w świecie gier konsolowych był pewien balans. Microsoft miał bardzo opłacalny dla graczy Xbox Game Pass, z ogromną ilością gier do pobrania, Sony tworzyło gry dużo lepszej jakości, które podbijały serca milionów fanów, a Nintendo… jak zawsze robi coś swojego na boku. Dzisiaj ten balans został zachwiany, gdyż Sony ogłosiło wielkie zmiany w subskrypcji PlayStation Plus, która m.in. udostępni bibliotekę gier, w której znajdzie się ponad 700 tytułów!

Subskrypcja PlayStation Plus od dłuższego czasu uznawana jest za przyzwoity i opłacalny system pozwalający na m.in. granie online czy możliwość pobrania kilku interesujących tytułów bez dodatkowych opłat. W czerwcu to wszystko jednak się zmieni! Sony ogłosiło, że owa subskrypcja zostanie podzielona na trzy warianty – Essential, Extra oraz Premium, które zawierają takie benefity:

PlayStation Plus Essential

  • Ten wariant jest praktycznie tą samą subskrypcją, która obowiązuje teraz. Subskrybenci dostawać będą dwie darmowe gry, ekskluzywne zniżki, dostęp do trybów online oraz 10 GB miejsca w chmurze.
  • Cena pozostanie taka sama

PlayStation Plus Extra

  • Nowy wariant PlayStation Plus udostępni dostęp do biblioteki zapełnionej lubionymi tytułami z konsol PS4 oraz PS5. Subskrybenci otrzymają możliwość pobrania ponad 400 tytułów bez dodatkowych opłat.
  • Wszystko, co zostało zawarte w wariancie Essential będzie również dostępne w Extra.
  • Cena za miesiąc będzie wynosiła ok. 60 zł/ za 3 miesiące ok. 180 zł/ za rok ok. 460 zł

PlayStation Plus Premium

  • Ostatni, najdroższy wariant PlayStation Plus, zawierać będzie bibliotekę gier zapełnioną ponad 700 tytułami. Ponad 340 z nich będzie pochodziło z poprzednich generacji konsol, czyli PlayStation, PlayStation 2, PlayStation Portable oraz PlayStation 3.
  • Wariant ten będzie także zawierał ekskluzywne, limitowane czasowo wersje próbne nadchodzących gier, aby przed zakupem po trochu dowiedzieć się, co się kupuje.
  • Cena za miesiąc będzie wynosiła ok. 80 zł/ za 3 miesiące ok. 230 zł/ rok ok. 550 zł

Więcej informacji na temat zmian w subskrypcji znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation.

Zobacz również: Kangurek Kao – gra w pełnej polskiej wersji językowej i z piękną edycją specjalną

playstation plus


Źródło: blog.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo