REKLAMA

Porsche 911 Carrera RS 3.8 – legendarne auto debiutuje jako kinowy bohater

W najnowszym filmie Transformers: Przebudzenie Bestii znajdziemy smaczek dla fanów motoryzacji – Porsche 911 Carrera RS 3.8.

REKLAMA

W zeszłym tygodniu (9 czerwca) swoją premierę kinową miał najnowszy film z popularnej na cały świat serii Transformers. Fani tego uniwersum dobrze wiedzą, że kluczową rolę w tych produkcjach odgrywają również kultowe auta. W przypadku Transformers: Przebudzenie Bestii jeden z głównych bohaterów, nowo przedstawiony autobot – Mirage – przyjmuje formę historycznego Porsche 911 Carrera RS 3.8.Co sprawia ten fakt aż tak wyjątkowym? Porsche zbudowało tylko 55 egzemplarzy Carrery RS 3.8, co czyni go nad wyraz rzadkim samochodem historycznym. Podczas kręcenia scen z oczywistych przyczyn nie użyto żadnego oryginalnego modelu, a takie które jak najbardziej oddają wygląd i parametry samochodu Porsche. Aby jednak stworzyć autentyczny dźwięk silnika w Mirage, wykorzystano prawdziwe 911 RS 3.8, aby film był jak najdokładniejszy.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z zespołem Porsche w ramach tego bezprecedensowego i zintegrowanego partnerstwa, które ożywiło naszego Autobota Mirage w najbardziej wyjątkowy, kultowy i niezapomniany sposób, ukazując osobowość zarówno bota, jak i samochodu, pełnego przygód i heroicznego ducha” – mówi Irene Trachtenberg, starszy wiceprezes ds. partnerstw marketingowych na całym świecie, Paramount.

Transformers: Przebudzenie Bestii możesz obejrzeć już teraz, w pobliskich kinach Cinema City. Sprawdź repertuar tutaj.


Zobacz również: TECHNICS EAH-AZ80 – test najlepszych bezprzewodowych słuchawek na rynku?

Źródło i ilustracja wprowadzenia: newsroom.porsche.com

REKLAMA

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo