Posiadacze telewizorów LG mogą teraz oglądać wideopodcasty Spotify

Posiadacze inteligentnych telewizorów LG z systemem webOS w wersjach od 4.0 do 6.0 mogą od teraz cieszyć się wideopodcastami Spotify na dużym ekranie. LG jest jednym z pierwszych producentów telewizorów obsługujących ten serwis wideo. Funkcja jest już dostępna w wybranych telewizorach LG w 105 krajach na całym świecie.

Aktualizacja dotyczy wiodących w branży telewizorów LG, pozwalając konsumentom doświadczać najlepszych możliwych wrażeń z oglądania wideopodcastów. Zbiega się ona ze znaczącym wzrostem popularności tej formy rozrywki na całym świecie.
Usługa Spotify dostępna jest na telewizorach LG od 2018 roku. Oferuje miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów na dużym ekranie, możliwość przeglądania artystów, albumów, piosenek i list odtwarzania w wysokiej jakości brzmienia. Można w łatwy sposób sterować nią za pomocą pilota Magic lub z poziomu smartfona czy tabletu, dzięki aplikacji Spotify Connect.
Posiadacze telewizorów LG, dzięki dużym ekranom, mogą cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami z oglądania i słuchania wideopodcastów. Zarówno użytkownicy bezpłatnej wersji Spotify, jak i wersji Premium będą mogli oglądać popularne programy swoich ulubionych twórców, takie jak The Joe Rogan ExperienceThe Misfits czy Higher Learning with Van Lathan and Rachel Lindsay, zapewniające wiele godzin wciągającej rozrywki.
Więcej informacji o telewizorach LG OLED można znaleźć na stronie internetowej https://www.lg.com/pl/oled-tv.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo