REKLAMA

Poznaj nowy Acer Chromebook Spin 714 — laptop ultrawydajny i przyjazny środowisku

Acer zaprezentował dziś swoje najnowsze ultrawydajne konwertowalne Chromebooki klasy premium — Acer Chromebook Spin 714 oraz Acer Chromebook Enterprise Spin 714. Nowa linia Chromebooków oferuje procesory Intel Core 13. generacji. Pozwala na 10 godzin czasu pracy na w pełni naładowanej baterii z funkcją szybkiego ładowania – 30 minut podłączenia do ładowarki pozwala na cztery godziny pracy!

Acer Chromebook Spin 714 to 14-calowy laptop o proporcjach ekranu 16:10, który zapewnia świetną jakość grafiki, co przekłada się na zupełnie nowy poziom wideokonferencji. Jest to możliwe dzięki rozdzielczości WUXGA[1], pokryciu 100% kolorów palety sRGB, wbudowanej kamerze internetowej QHD 2K oraz obecności systemu DTS® Audio. Chromebook sprawdzi się idealnie jako narzędzie do pracy hybrydowej bądź do nauki — ekran obracany o 360 stopni, szybko ładujący się rysik USI oraz obudowa o trwałości klasy wojskowej czynią z niego urządzenie nie do zdarcia.

Nowe notebooki Acer Chromebook Spin 714 oraz Acer Chromebook Enterprise Spin 714 to przede wszystkim wysoka wydajność i szereg funkcji zwiększających produktywność użytkownika, dzięki czemu nadają się idealnie dla kadry kierowniczej i mobilnych profesjonalistów, ale także i dla konsumentów oraz studentów mających do czynienia z bardziej wymagającymi sprzętowo aplikacjami, kiedy w grę wchodzi np. kodowanie czy edycja treści video – wyjaśnia James Lin, Dyrektor Generalny Działu Notebooków i Produktów IT z Acer Inc. – Kamera internetowa QHD 2K to gwarancja rozmów video w najwyższej jakości, a nacisk na aspekty ekologiczne to namacalny dowód zaangażowania Acera w działanie na rzecz środowiska naturalnego – dodaje Lin.

REKLAMA

REKLAMA

Produktywność i grafika na zupełnie nowym poziomie

Sercem nowych Chromebooków są procesory Intel Core i7[2] 13. generacji, które mają zapewnić nawet 10% wyższą wydajność[] w stosunku do rozwiązań poprzedniej generacji. Komputery charakteryzują się także zgodnością ze standardem Intel® Evo™, który wymaga odpowiednio wysokiej wydajności sprzętowej oraz minimum 9 godzin[1] pracy na w pełni naładowanej baterii. Dzięki zastosowaniu trybu szybkiego ładowania[1] użytkownik jest w ciągu 30 minut naładować baterię, by zyskać cztery godziny pracy komputera, co z pewnością przyda się w wielu sytuacjach awaryjnych. Co więcej, użytkownikom biznesowym, np. firmom, gdzie priorytetem są dodatkowe możliwości zarządzania i kontroli bezpieczeństwa, notebook Acer Chromebook Enterprise Spin 714 oferuje technologię Intel vPro®.
REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo