REKLAMA

Produkty TCL nagrodzone za wybitne wzornictwo w prestiżowym konkursie Red Dot Awards 2024

Firmę TCL, wiodącego producenta elektroniki użytkowej, doceniono za wyjątkowe wzornictwo telewizorów i soundbarów w tegorocznym konkursie Red Dot Awards – umacniając tym samym wysoką pozycję marki TCL. Nagroda Red Dot Award, przyznawana od ponad 60 lat, jest uznawana za międzynarodowe wyróżnienie i punkt odniesienia dla wybitnych projektów. Tegoroczne nagrody honorują przełomowe osiągnięcia TCL w kategoriach audio i wideo.

REKLAMA

Komentarze przedstawicieli TCL

„Nasze zaangażowanie w inspirowanie wielkości poprzez innowacje i jakość motywuje nas do ciągłego przesuwania granic technologii i wzornictwa. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości przystępnych cenowo produktów, co w konsekwencji zapewniło nam pozycję jednej z dwóch najpopularniejszych marek telewizorów na świecie” – skomentował Stefan Streit, szef marketingu TCL Europe.

„Wzornictwo jest rdzeniem innowacji TCL. Staramy się tworzyć produkty, które nie tylko są estetyczne, ale też wysoce funkcjonalne, często stając się centralnym elementem wyposażenia domu. Łącząc zaawansowaną technologię z naszą filozofią projektowania, chcemy spełniać, a nawet przekraczać oczekiwania konsumentów i na nowo definiować technologię dla domu. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze tegoroczne telewizory i soundbary otrzymały tak prestiżowe nagrody” – podkreśla Shane Lee, dyrektor generalny TCL Design Innovation Center (DIC).

Dążenie do doskonałości

TCL wciąż wprowadza innowacyjne projekty i technologie, dbając o jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania – szczególnie teraz, emocjonujących rozgrywek piłkarskich, czego przykładem są liczne partnerstwa sportowe: wspieranie narodowych drużyn piłkarskich i współpraca ze znanymi sportowcami.

Nagrodzone urządzenia

Seria telewizorów LED TCL 2024 QD-Mini: 115X955 Max

Telewizor 115X955 Max to szczyt zaawansowanej technologii i wyjątkowego wzornictwa. Seria X95 łączy w sobie zalety matrycy Mini LED 6. generacji, QLED 4K HDR Premium 5000 i 144 Hz Motion Clarity Pro w celu zapewnienia niezwykle precyzyjnego kontrastu i żywego obrazu HDR. Dzięki zaawansowanym funkcjom Game Master Pro 3.0, HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game Bar i 240 Hz Game Accelerator, X955 Max dostarcza wyjątkowych wrażeń HDR w filmach, streamingu, sporcie i grach. Obsługuje też najnowsze formaty HDR, w tym HDR10+, Dolby Vision i Dolby Vision IQ.

Serię X95 Max zaopatrzono w najbardziej zaawansowany system Smart TV: Google TV z wbudowanym Asystentem Google, zapewniającym dostęp do szerokiej gamy treści ze zintegrowanym sterowaniem głosowym. Głośniki ONKYO wraz z zintegrowanym subwooferem zapewniają niezwykle bogaty dźwięk w systemie 6.2.2 Dolby Atmos zarówno za pośrednictwem samego telewizora, jak i soundbara TCL.

REKLAMA

Telewizory TCL serii C65 i P75

Serię C65 stworzono w oparciu o QLED PRO 4K HDR Pro i Motion Clarity – wszystko po to, by uzyskać piękny obraz z HDR. Seria jest wyposażona w funkcję Game Master 3.0, akcelerator gier Full HD 120 Hz (dostępny w 55, 65, 75 i 85 calach) oraz akcelerator gier Full HD 240 Hz w modelu 98-calowym. Obsługuje również najnowsze formaty, w tym HDR10+ i Dolby Vision, dzięki czemu jest wspaniałym towarzyszem podczas oglądania filmów, gamingu, sportu i rozrywki. Seria C65 oferuje najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii – Google TV z wbudowanym Asystentem Google, który pozwala na szybki i łatwy dostęp do ulubionych treści, również dzięki sterowaniu głosem. Wysokiej jakości głośniki zapewniają najwyższą jakość dźwięku w systemie 2.1 Onkyo Dolby Atmos lub dodatkowo można je sparować z soundbarem TCL.

Z kolei seria P75 łączy w sobie wszystkie zalety 4K HDR, szeroką gamę kolorów i klarowność ruchu z bogatym w kolory i ostrym obrazem HDR. Również posiada funkcję Game Master 3.0 i obsługuje najnowocześniejsze formaty HDR. Seria P75 wyposażona w akcelerator gier Full HD 120 Hz zapewnia szybką i płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K 60 Hz lub do 120 Hz w rozdzielczości Full HD. Również działa pod kontrolą systemu Google TV. Wysokiej jakości głośniki serii P75 gwarantują wysoką jakość dźwięku Dolby Atmos. Istnieje również możliwość sparowania telewizora z soundbarem TCL. Wyjątkowa bezramkowa metalowa konstrukcja serii P75 sprawia doskonałe wrażenie.

TCL C65&P75

Soundbary do kina domowego z serii TCL S5/S4

Soundbary do kina domowego S5/S4 zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby każdemu odbiorcy zapewnić niezwykłe wrażenia dźwiękowe. Ich elegancki design płynnie integruje się z różnymi stylami wnętrz, dodając odrobinę osobowości i ciepła do każdej przestrzeni życiowej. Użytkownicy mogą również wybrać zestaw z dodatkowym subwooferem. Korzystając z charakterystycznego projektu linii produktów poprzedniej generacji, również ten model posiada charakterystyczny pasek świetlny na górze, który stanowi charakterystyczny element projektu „Cosmic Line” w portfolio soundbarów TCL.

Soundbar do kina domowego z serii S5/S4 to przystępny cenowo i łatwy w konfiguracji głośnik. Jego elegancki i minimalistyczny design w połączeniu z futurystycznym interaktywnym podświetleniem zapewnia wspaniałe wrażenia dźwiękowe.

TCL S55H & S45H

Po więcej informacji o produktach TCL zapraszamy na stronę: TCL.com/pl.

Źródło: Informacja prasowa

REKLAMA
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo