F1: Ranking bolidów na sezon 2022!

Do pierwszego Grand Prix w 2022 roku pozostało już niewiele czasu. Wszystkie drużyny zaprezentowały swój bolid na nadchodzący sezon i przygotowują się do momentu zgaśnięcia czerwonych świateł. Dzisiaj przyjrzymy się wszystkim bolidom, jakie będziemy mieć okazję zobaczyć na torach całego świata. Oto jak prezentuje się subiektywny ranking wizualny bolidów na sezon 2022.

 10.Hass

W przypadku amerykańskiego zespołu trudno szukać elementów zachwytu. W porównaniu do zeszłego sezonu nie zmieniło się praktycznie nic. Biel przeplatana z czerwono niebieskimi pasami nie robi większego wrażenia. Miejmy nadzieję, że jednak nie wygląd się liczy i w tym sezonie Hass powalczy o jakieś punkty. *Bolid może się zmienić i wyglądać tak jak na 3 zdjęciu. Wytłumaczone to zostało tutaj.

9. Williams

W porównaniu do zeszłego sezonu zmiana na „+”. Różne połączenia odcieni niebieskiego w prezentują się w bardzo przyzwoity sposób. Bolid jest prosty, ale ładny. Może przez swoją prostotę nie przykuwa większej uwagi.

8.Alpine

Po ogłoszeniu współpracy z BWT fani F1 spodziewali się, że bolid będzie posiadać różowe motywy, tak jak miało to miejsce chociażby z bolidem Racing Point z 2020 roku. Jednak to połączenie granatowego i różowego nie jest rewelacją, więc też z tego powodu Alpine ląduje na miejscu

7.Mercedes

Mercedes powrócił do starego wyglądu. „Silver Arrows” będzie jeszcze lepiej pasować do nich w tym sezonie. Jednak czy zeszłoroczny bolid nie wyglądał… lepiej?

 

6.Red Bull

Co prawda wizualnie Red Bull znacznie się nie zmienił, to jednak jego wygląd po prostu jest znakomity. Połączenie czarnego bolidu z czerwonym bykiem oraz żółtym nosem prezentuje się na wysokim poziomie, i ekipa z Austrii ma nadzieje, że bolid ten przyniesie im kolejne sukcesy. Albo kolejny tytuł mistrza świata?

5.Alfa Romeo

Na ten bolid czekaliśmy najdłużej. Ląduje na miejscu 5 ze względu na fakt, że włoska ekipa rzeczywiście przygotowała nam ładnie prezentujący się samochód. Obyśmy mogli zobaczyć w tym sezonie Roberta Kubice (kierowca rezerwowy Alfy Romeo) za kierownicą tego biało czerwonego bolidu.

4.Alpha Tauri

Powoli zaczynają się schody, bo w tym roku ekipy postarały się z wyglądem swoich bolidów. Bolid siostrzanej ekipy RedBulla jednak zabłysnął designem. Chłodne połączenie białego i ciemnego szarego zostało połączone w bardzo ciekawy sposób. Efekt końcowy wygląda rewelacyjnie.

3.Ferrari

Ferrari chce być bardziej agresywne w tym roku, również wizualnie. Ciemniejszy odcień czerwonego nadaje charakteru bolidowi, i miejmy nadzieje, że ten sam charakter wróci do legendarnej ekipy z Włoch i będziemy ich częściej widywać na podium.

 

2.McLaren

W tym roku oprócz „papai” postawiono na błękit, dzięki czemu bolid zwraca na siebie uwagę. Bolid musi wyróżniać się na torze na tle 9 innych. I McLaren wziął to do siebie, prezentując ten „egzotyczny” model.

1.Aston Martin

Czy nie wygląda pięknie? Większość fanów F1 jednoznacznie stawia bolid Astona Martina na 1 miejscu pod względem wyglądu w sezonie 2022. I w tym wypadku zgarnia „złoty medal” w naszym rankingu.

 

Zobacz również : F1 : nowy zespół na horyzoncie?

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?