REKLAMA

realme C63, najbardziej wytrzymały smartfon w swojej klasie z szybkim ładowaniem 45W, wchodzi na rynek

Najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie prezentuje pierwszy smartfon z serii realme C wykończony wysokiej jakości wegańską skórą, a przy tym jedyne urządzenie o designie premium w swoim przedziale cenowym. Co więcej, realme C63 posiada technologię szybkiego ładowania 45W, pozwalającą na godzinę rozmowy po zaledwie minucie ładowania urządzenia oraz wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji.

REKLAMA

realme C63 wyposażono w tylną obudowę z wysokiej jakości wegańskiej skóry, dotychczas stosowanej jedynie w flagowych modelach telefonów. Jej projekt oferuje niezwykle trwałą teksturę, odporną na zabrudzenia, a jakość wykonania znacznie przewyższa rozwiązania dostępne w innych produktach z tej samej półki cenowej. Starannie dobrany wzór lychee pokrywający plecki smartfona dodaje elegancji i poprawia wrażenia związane z trzymaniem urządzenia w dłoni, zapewniając przyjemność zarówno wizualną, jak i dotykową. Ponadto, realme C63 posiada jedyną w tej kategorii cenowej metalową obwolutę obiektywu, która oferuje większą wytrzymałość i lepszą teksturę. Laboratorium realme potwierdza wysoką niezawodność nowego modelu C63. Po serii przeprowadzonych testów smartfon nie wykazał żadnych uszkodzeń po upadku z wysokości 1 metra na granitową płytę. Skutecznie opiera się codziennym uszkodzeniom, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawami lub wymianą urządzenia.

realme C63 obsługuje pierwszą w swojej klasie cenowej technologię szybkiego ładowania 45W. Pozwala ona użytkownikom cieszyć się dłuższym czasem korzystania z telefonu bez konieczności długiego czekania na pełne naładowanie baterii. Dzięki certyfikacji TÜV Rheinland Safe, można mieć pewność, że ładowanie telefonu jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla użytkownika ani samego urządzenia. To kolejny krok realme w zapewnianiu najnowocześniejszych technologii w dostępnej cenie, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników.

realme C63 to telefon, który podąża za potrzebami i oczekiwaniami współczesnych użytkowników, oferując najnowsze technologie i funkcje w przystępnej cenie. Dzięki funkcjom AI, nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości komponentom, realme C63 może konkurować z flagowymi modelami innych producentów, zapewniając użytkownikom niezawodność i wydajność na co dzień.

Cena i dostępność

realme C63 (8/256GB) jest dostępny w dwóch wyjątkowych wersjach kolorystycznych: Leather Blue i Jade Green za 849 zł w sieci sklepów Media Expert oraz na stronie realmeshop.pl.

To jednak nie wszystko – wraz z początkiem wakacji marka wprowadziła specjalną ofertę na bestsellerowy model realme 12+ 5G, który dostępny jest w cenie 1599 zł, taniej aż o 300 zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 5 do 18 lipca b.r.  u wszystkich partnerów marki.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo