REKLAMA

Red Dead Redemption 2 triumfuje na Steamie!

Od pecetowej premiery drugiej odsłony Red Dead Redemption minęły niedawno 3 lata, ale ten wybitny tytuł wciąż cieszy się niezwykłą popularnością.

Dość często gra otrzymuje także różnorakie promocje, z czego skrzętnie korzystają gracze. Ostatnio jednak na jesiennej wyprzedaży Steama (jak i zresztą na Epic Games Store) cena spadła tymczasowo nie o 50%, a 67%. To sprawiło, że liczba osób ogrywających Red Dead Redemption 2 przekroczyła 66 tysięcy, przebijając znacząco dotychczasowy rekord pochodzący jeszcze z okolic premiery (niespełna 55 tysięcy).

REKLAMA

Red Dead Redemption 2 to prequel świetnej gry studia Rockstar, która debiutowała w 2010 roku. Jest to przygodowa gra akcji z elementami TPS’a i otwartym światem w westernowym klimacie. W grze wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha van der Lindego, który po nieudanym napadzie sam staje się ofiarą muszącą się ukrywać i walczyć o przetrwanie. Produkcja oddaje do naszej dyspozycji ogromny, otwarty świat: od terenów górskich, po malownicze prerie, lasy oraz pełne mieszkańców miasta.

Produkcja trafiła na PlayStation 4 oraz Xbox Oneż 26 października 2018 roku.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo