Sezon 7 Fortnite – czyli Superman, UFO i latające spodki

Zgodnie z oczekiwaniami kosmici zaatakowali wyspę Battle Royale w Fortnite. Najnowszy sezon gry – Rozdział 2: Sezon 7 – nazywa się „Inwazja” i właśnie rozpoczął się w klimacie science fiction, który jest dużą zmianą w stosunku do prehistorycznego motywu z poprzedniego sezonu.

Wśród zmian są latające spodki, które gracze mogą hakować, a następnie pilotować, bronie takie jak działko kolejowe, które może strzelać przez konstrukcje i urządzenie skanujące, a także materiał rzemieślniczy zwany śrubami i nakrętkami, który pozwala graczom tworzyć klasyczną broń, która została wcześniej usunięta z gry.

Jak zawsze dużym atutem nowego sezonu jest karnet bojowy, który wprowadza do gry szereg postaci dla tych, którzy go kupią. W sezonie 7 jest to Superman (który będzie dostępny do odblokowania w dalszej części sezonu), konfigurowalnego kosmitę o imieniu Kymera, podwójnego agenta człowieka/obcego o imieniu Joey oraz potężnego droida bojowego. Być może najdziwniejszym dodatkiem jest Guggimon, wirtualny influencer z ponad milionem obserwujących na Instagramie.

Dla osób grających na PC nowy sezon będzie również zawierał szereg usprawnień wizualnych, które stawiają grę na równi z konsolami nowej generacji.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo