REKLAMA

Showroom VisionCube jako źródło technologicznych inspiracji w obszarze bezpiecznej wideokonferencji i łączności krytycznej. Już dostępne w Warszawie

Atutem showroomów jest możliwość przetestowania wysoko zaawansowanych rozwiązań przed zakupem. To szansa na rozmowę z ekspertami, aby pozyskać wiedzę, sprecyzować oczekiwania i na tej podstawie dokonać bardziej świadomego, racjonalnego wyboru.

REKLAMA

W salonie VisionCube można również znaleźć specjalne zestawy do pracy hybrydowej, czyli połączenia pracy stacjonarnej z pracą zdalną. Dla klientów, którzy potrzebują porady lub wsparcia technicznego, dostępni są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży wideokonferencji i łączności. Wszystko to tworzy kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji, które chcą zoptymalizować swoje procesy komunikacyjne, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności spotkań. VisionCube to idealne miejsce dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii komunikacyjnych.

Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, w której klient może komfortowo przetestować różne rozwiązania i wyjść z pełną, i co najważniejsze, świadomą decyzją technologiczną. Mamy wyświetlacze, których nie można zobaczyć nawet w biurach producentów. W większości rozwiązań wykorzystaliśmy monitory Sony z najnowszej oferty – prezentując pełen wachlarz przekątnych. Można też u nas przetestować norweskie systemy do wideokonferencji firmy Neat, a także zestawy marek HP Poly oraz Logitech.  –  informuje Zygmunt Łodziński – Wiceprezes Zarządu VisionCube.

Ciekawym rozwiązaniem wykorzystywanym w Showroomie jest metoda dystrybucji sygnału wideo. Transmisja jest oparta o protokół sieciowej komunikacji NDI. Przy każdym nadajniku i odbiorniku znajduje się konwerter, dzięki czemu można wyświetlić kontent z dowolnego miejsca w showroomie na wszystkich albo wybranym monitorze lub wyświetlaczu LED.

Showroom VisionCube to jedyne miejsce w Polsce, gdzie prezentowany jest – 110-calowy Crystal LED z serii BH z piksel pitch 1.2mm o stałej jasności 1700 cd/m² z HDR i matowej powierzchni. Na znakomitą jakość obrazu wpływa tu zastosowanie niezwykle małych diod LED oraz wykorzystanie procesora X1T  dla Crystal LED z wbudowaną 22-bitową technologią Super Bit Mapping, Reality Creation oraz MotionflowT. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu diodami wyświetlacz Sony Crystal LED BH idealnie sprawdza się zarówno w połączeniach wideokonferencyjnych, pracy z prezentacjami jak i wyświetlaniu realistycznie wyglądających treści wideo z niesamowitym efektem HDR.

Na taki showroom czekaliśmy od lat i bardzo cieszę się, że nasz platynowy partner – VisionCube zdecydował się na zrealizowanie tego projektu w oparciu o produkty Sony Professional Displays & Solutions. Jedną z największych zalet tego showroomu jest połączenie najlepszych technologii wyświetlania zapewnianych przez produkty Sony z rozwiązaniami wideokonferencyjnymi i łączności krytycznych, w których specjalizuje się VisionCube. Jestem przekonany, że ta przestrzeń przyczyni się do powstania wielu ciekawych projektów biznesowych, dając klientom możliwość przetestowania najlepszych rozwiązań na rynku, które będą idealnie dostosowane do potrzeb dzięki wiedzy i profesjonalizmowi firmy VisionCube. – podsumowuje Piotr Gajewski, Senior Key Account Manager, Sony Professional Solutions Europe

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo