REKLAMA

Star Wars Jedi: Ocalały zaprezentowany na zapowiedzi z TGA 2022!

Spośród bardzo wielu obiecujących premier pierwszych miesięcy przyszłego roku z pewnością wielu czeka z niecierpliwością na dalsze losy Cala Kestisa.

Dla zaostrzenia apetytu twórcy zaprezentowali kilka dni temu, w trakcie tegorocznych obchodów The Game Awards, dostaliśmy już nieco dłuższy zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały, na którym nasz bohater jest już dobre kilka lat po wydarzeniach z Upadłego zakonu. Pora zatem na zupełnie nowy rozdział.

REKLAMA

W 2019 roku światło dzienne ujrzała gra Star Wars Jedi: Upadły zakon, której akcja rozgrywa się około 14 BBY (czyli 14 lat przed Bitwą o Yavin)czyli jakieś 5 lat po zakończeniu Wojen Klonów. Ta opowiadała historię Cala Kestisa, który przetrwał słynny rozkaz 66. Przez lata ukrywał się wśród złomiarzy różnej maści na Bracce. Nieszczęśliwy wypadek w pracy sprawił jednak, że po raz pierwszy od wielu lat musiał użyć Mocy, by uratować życie kolegi. Proceder ten zwrócił jednak uwagę paru osób i przyciągnął na planetę przedstawicielki InkwizycjiDrugą i Dziewiąta Siostrę oraz ekipę ratunkową w składzie: ex-Jedi Cera Junda i kapitan Modliszki Greez DritusGra pozwoliła nam na eksplorację wielu różnorodnych planet takich jak: zielone Bogano, kapryśne Zeffo, surową Dathomirę, mroźne Ilum czy będące domem Wookieech — Kashyyk. Finał odbył się jednak na księżycu planety Mustafar (siedziby Dartha Vadera) – Nur. W tym miejscu wzniesiona została podwodna siedziba Inkwizycji.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo