Startuje konkurs Huawei i SofaScore dla fanów piłki nożnej. Do wygrania 50 najnowszych smartwatchy Huawei Watch 3 Pro

Huawei oraz SofaScorezapraszają fanów piłki nożnej do udziału w konkursie, w którym pula nagród to 50 najnowszych smartwatchy marki – Huawei Watch 3 Pro. Zadanie konkursowe polega na wytypowaniu najlepszych europejskich reprezentacji w piłce nożnej. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

SofaScore tofirma specjalizująca się w analizie i dostarczaniu w czasie rzeczywistym wyników wydarzeń sportowych z całego świata. Jej aplikacja jest dostępna,m.in. w sklepie Huawei AppGallery i można ją pobrać na urządzenia Huawei, w tym na najnowszy smartwatch Huawei Watch 3 Pro. W konkursie Huawei i SofaScore mogą wziąć udział wszyscy fani piłki nożnej z Polski oraz 15 krajów europejskich, korzystający z aplikacji SofaScore, bez względu na sklep, z którego została ona pobrana. W konkursie mogą też wziąć udział osoby, który nie korzystają z aplikacji SofaScore – mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej SofaScore.

Huawei Watch 3 Pro to najnowszy, flagowy smartwatch w portfolio marki, którego globalna premiera odbyła się 2 czerwca, a informacje o dostępności na polskim rynku zostaną podane w niedalekiej przyszłości. Watch 3 Pro, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i udoskonalonej funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, zapewnia nowe możliwości, w tym mierzenie temperatury ciała czy wykrywanie upadku użytkownika. Bateria w nowym smartwatchu Huawei działa nawet do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra. Smartwatch obsługuje usługę eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu.

Autorski system operacyjny Huawei – HarmonyOS – obecny w Watch 3 Pro zapewnia nowy wygląd interfejsu wyświetlacza. Menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Smartwatch obsługuje aż 100 trybów sportowych, rejestruje kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Urządzenie monitoruje też ryzyko wystąpienia gorączki, pomaga zadbać o odpowiedni czas mycia rąk oraz monitoruje puls, jakość snu i natlenienie krwi SpO2.

Z aplikacji SofaScore korzysta średnio 20 milionów użytkowników miesięcznie na całym świecie. Aplikacja służy do śledzenia na żywo wyników wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych. Aplikacja SofaScore jest dostępna w ponad 30 językach, w tym języku polskim, w sklepie Huawei AppGallery – można ją pobrać na smartfony Huawei oraz na smartwatch Huawei Watch 3 Pro.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo