REKLAMA

Steam Next Fest – wypróbuj setki darmowych gier!

Targi E3 2021 technicznie się skończyły, a bez pokazu na pokazie, wielu programistów straciło niestety okazję do rozpowszechnienia informacji o swoich grach. Xbox ma jeden sposób na obejście tego, zbierając dema gier niezależnych na swoje konsole, a teraz Valve wypuszcza swoją wersję dla gier na PC. Najnowszy festiwal Steam, Next Fest, wystartował dzisiaj z setkami wersji demonstracyjnych nadchodzących gier do wypróbowania, transmisji na żywo i wywiadów z twórcami, jeśli wolisz oglądać niż grać.

Działający od 16 czerwca do 22 czerwca Next Fest zawiera szeroką gamę gier z różnych gatunków, z których niektóre nie zostały wyróżnione podczas luźnej transmisji na żywo i przemówień na E3 w zeszły weekend. Niektóre godne uwagi gry zawarte w festiwalu to Sable, Chasing Static, Lake, Toem i Norco.

REKLAMA

Valve prowadzi te internetowe festiwale od czasu do czasu, odkąd pandemia rozpoczęła się, jako sposób na wypełnienie pustki braku wydarzeń, takich jak Game Developers Conference. Chociaż może to być nieco bardziej trafione niż wielkie gabloty na E3, Next Fest wydaje się być wypełnione po brzegi ciekawymi pomysłami. Ponadto wszystkie wersje demonstracyjne są bezpłatne, więc nie zaszkodzi dać im szansę.

Źródło: theverge

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo