REKLAMA

Telewizory Samsung Neo QLED już dostępne w przedsprzedaży

Telewizory Samsung Neo QLED debiutują w Polsce. Ta premierowa linia produktów wykorzystuje nowe technologie, w tym podświetlenie Quantum Mini LED oraz mocny Procesor AI Neo Quantum – siłę napędową dla sztucznej inteligencji – by odkryć przed widzami nowym poziom wrażeń wizualnych. Już od wtorku 16 marca br. wybrane modele dostępne będą w przedsprzedaży.

  • Neo QLED to premierowa linia telewizorów Samsung z nowym podświetleniem Quantum Mini LED i Procesorem AI Neo Quantum dla jeszcze bardziej rzeczywistych doznań.
  • Od wtorku, 16 marca wybrane modele telewizorów z serii Samsung Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 dostępne będą w przedsprzedaży.
  • W ramach tej oferty specjalnej będzie można zyskać dodatkową korzyść o wartości nawet do 2550 złotych.

Telewizory Samsung Neo QLED to rewolucja w podejściu do domowego ekranu. Tu najnowsze technologiczne osiągniecia łączą się z funkcjonalnością i wzornictwem, które lepiej niż kiedykolwiek wpisują się w potrzeby różnych grup odbiorców.

REKLAMA

Samsung Neo QLED, czyli ideał o super smukłym designie

W serii telewizorów Neo QLED Samsung zastosował nowe źródło światła, czyli diody Quantum Mini LED, które mają zaledwie 1/40 wielkości konwencjonalnych diod LED. W połączeniu z technologią Quantum Dot, która odpowiada za sterowanie podświetleniem widzowie zobaczą filmy, dokładnie tak, jak chcieli tego ich twórcy – z wysokim kontrastem i świetnym odwzorowaniem szczegółów.

W tej premierowej linii produktów Samsung zastosował nowy Procesor AI Neo Quantum, który pozwoli wykorzystać pełen potencjał głębokiego uczenia i sztucznej inteligencji. Dzięki temu ulubione treści można będzie oglądać w jakość bliskiej 4K lub 8K w zależności od modelu telewizora 2.

W tej serii telewizorów wrażenia wizualne są równie ważne co doświadczenia z codziennego użytkowania. Neo QLED to szybki i stabilny telewizor Smart TV, ze wszystkim jego zaletami: dostępem do platform VoD, obsługą jednym pilotem czy rozbudowane opcje personalizacji. To tylko niektóre z nich. Samsung zaproponował szereg dodatkowych rozwiązań dla graczy (Panel Gracza, Ultraszeroki Widok w Grach, AMD FreeSync Premium Pro) oraz użytkowników, dla których duży domowy ekran to także narzędzie pracy – PC on TV, czyli szybkie i łatwe podłączenie komputera do telewizora.

Samsung Neo QLED w ofercie premium na start

W ramach przedsprzedaży, nie tylko można być jednym z pierwszych posiadaczy telewizorów Neo QLED w Polsce, ale skorzystać także z dodatkowych korzyści. Ta specjalna oferta obejmuje dodatkową usługę serwisową 3-letniej ochrony SAMSUNG + 3yr GUARD Serwis wartą nawet 2550 złotych.

Przedsprzedażą objęte są modele telewizorów Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 w różnych przekątnych:

QE55QN85AATXXH

QE65QN85AATXXH

QE75QN85AATXXH

QE65QN91AATXXH

QE75QN91AATXXH

QE65QN800ATXXH

QE75QN800ATXXH

Organizatorem promocji jest I-TERRA sp. z o. o. Sp. z.o.o. Promocja trwa od 16.03 do 28.03.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów modeli telewizorów z serii Neo QLED. Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane od 29.03 do 11.04.2021 r. Szczegóły promocji, w tym lista modeli, zawarte są w regulaminie dostępnym w sklepie lub na stronie internetowej neoqled.samsung.pl.

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo