Trust Gaming prezentuje szeroką gamę akcesoriów, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości PlayStation 5

Gracze na całym świecie powoli przechodzą na PS5 i oczywiste jest, że potrzebują akcesoriów, aby w pełni cieszyć się swoją nową konsolą. Od skórek na kontrolery, po zestawy słuchawkowe, gripy na kciuki, a kończąc na profesjonalny mikrofonie – Trust ma wszystko!

Prawdopodobnie jedną z największych rewolucji w PlayStation 5 jest nowy kontroler. W stosunku do poprzedniej generacji zostało odświeżone wszystko – od kształtu po spusty. Z tego powodu Trust prezentuje nowe skórki na kontrolery, uchwyty na kciuki, a nawet wygodną stację ładującą. Ponadto nowy zestaw słuchawkowy Carus i profesjonalnej mikrofon Fyru pozwalają każdemu graczowi być dobrze słyszanym i nadawać wysokiej jakości streamy. Graj w swoje gry i wykorzystaj w pełni możliwości PlayStation 5.

Trust GXT 323W Carus – gamingowy zestaw słuchawkowy

Popularny zestaw słuchawkowy Carus został zaktualizowany, aby idealnie pasował do estetyki PS5. Grając z przyjaciółmi lub rywalizując, Trust Carus będzie Twoim MVP podczas gier online.

Trust GXT 251 Duo Charging Dock – stacja do kontrolerów PS5

Zawsze miej swoje kontrolery w gotowości. Dzięki Duo Charging Dock naładujesz dwa pady jednocześnie, tak aby były gotowe do gry w każdym momencie.

Trust GXT 748 Controller Silicone Sleeve PS5 – silikonowe etui na kontroler PS5

Ulepsz kontroler PlayStation 5 dzięki silikonowym skórkom. Gwarantują one jeszcze lepszy uchwyt, są łatwe w czyszczeniu i nadają kontrolerom unikalny wygląd.

Trust GXT 266 Thumb Grips – uchwyty do kontrolera

Gry stają się coraz bardziej intensywne, a uchwyty na kciuki pomogą zachować kontrolę i lepszą przyczepność podczas najgorętszych momentów. Dwa gripy świecą w ciemności, co nadaje im dodatkowego charakteru.

Trust GXT 258W Fyru – mikrofon USB 4-w-1 dla PS5

Trust Fyru to mikrofon dla twórców treści, a nowy biały wariant czyni go idealnym dodatkiem dla graczy PS5. Doskonale nadaje się do streamów i podcastów, a nawet do nagrywania muzyki!

Graj jak chcesz!

Dzięki tym produktom Trust Gaming chce być idealnym partnerem dla graczy, pomóc im zachować kontrolę podczas gry oraz tworzyć wspaniałe materiały, aby mogli w pełni cieszyć się nową generacją konsoli PlayStation.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo