REKLAMA

Honor Magic V3 Już za tydzień poznamy ultra cienki składany smartfon, co wiemy?

To już pewne, firma Honor potwierdziła, że 12 lipca zostanie oficjalnie zaprezentowany Honor Magic V3. Będzie to nie lada gratka dla miłośników technologii, ponieważ jak sama firma stwierdziła, „będzie to podniesienie poprzeczki na wyższy poziom”.

 

REKLAMA

Co wiemy na ten moment?

Magić V3 jest ultra cienkim składanym telefonem, który będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 z wbudowaną 16GB pamięcią RAM. Na ten moment nie wiemy jaką pamięć będzie posiadał. Najprawdopodobniej będzie kilka wersji składanego smartfona z różnymi pamięciami. Natomiast tego dowiemy się już na premierze.

 

Gdyby tego było mało, 12 lipca także zostaną zaprezentowane trzy inne urządzenia. Pierwszym będzie Magic V3s, który prawdopodobnie okaże się budżetową wersją Magic V3. MagicPad2, czyli nowy tablet z pod szyldu Honor. Oraz trzecim urządzeniem będzie MagicBook Art 14, który będzie zapewne ultra cienkim notebookiem.

Zobacz także: Wiemy co zaoferują nam najnowsze telefony z serii Realme 13 Pro

 

Wiemy na ten moment, kiedy i jakie urządzenia zostaną zaprezentowane, ale termin ten nie jest równoznaczny z wprowadzeniem ich na rynek. Notabene data ta nie jest jeszcze znana. Biorąc pod uwagę zwyczajowe posunięcia firmy, nowe urządzenia Honor w pierwszej kolejności będą wprowadzone na rynek chiński. Cen na ten moment nie podano. Możemy jedynie przypuszczać, że urządzenia z Chin będą tańsze niż w pozostałych krajach.

Źródło: https://www.phonearena.com

Zdjęcie główne: Honor

REKLAMA
Author avatar

Pasjonat sportów oraz technologicznych gadżetów.

https://www.instagram.com/michal_repetowski/

Więcej informacji o
,
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo