REKLAMA

Ultra promocja na soundbary Samsung Q-Serii

Już teraz soundbary z tegorocznej Q-Serii można kupić w niższej cenie. Modele HW-Q600A oraz HW-Q700A z technologią Dolby Atmos i DTS:X są dostępne w promocji w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje najnowsze modele soundbarów z Q-serii: HW-Q700A i HW-Q600A.
  • Oferta obowiązuje od 14 czerwca do 4 lipca b.r.
  • Soundbary z rabatem można kupić w sieciach sprzedaży Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również: Windows 11 wyciekł do sieci!

Q-Seria, czyli poczuj otaczający dźwięk przestrzenny

Cechą charakterystyczną soundbarów Q-serii jest otaczający dźwięk przestrzenny. Modele HW-Q700A oraz HW-Q600A zostały wyposażone w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk wokół nas. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2 sprawi, że cała przestrzeń wypełni się doskonałym dźwiękiem. Oznacza to, że soundbary posiadają 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk – 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze. Dodając do tego technologię Acoustic Beam, przeżycia staną się bardziej intensywne i realistyczne.

Soundbary Q-Serii doskonale współpracują z telewizorami Neo QLED i QLED[1]. Do tej pory, aby wzmocnić brzmienie, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki telewizora (funkcja kompatybilna m.in. z telewizorami Samsung Neo QLED i QLED z 2021 roku oraz QLED z 2020 roku) doskonale synchronizują się z soundbarem, zapewniając jeszcze mocniejsze i wciągające dźwięki płynące z obu urządzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, czy oglądamy akurat mecz piłki nożnej czy słuchamy koncertu muzyki klasycznej, możemy być pewni, że nie umknie nam żaden szczegół a scena dźwiękowa będzie bardziej rozbudowana.

Z kolei z myślą o graczach wprowadzono technologię Tryb Gry Pro. Soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem Samsung i włączy Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsoli, pozwalając cieszyć się zoptymalizowanym dźwiękiem, dostosowanym do gry.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży partnerów handlowych Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo