REKLAMA

Wiemy co zaoferują nam najnowsze telefony z serii Realme 13 Pro

Już w pierwszej połowie lipca Realme najprawdopodobniej wprowadzi na rynek dwa telefony Realme 13 Po i Realme 13 Pro+. Choć dokładna data premiery nie jest znana, telefony zostaną zaprezentowane na rynek Chiński oraz w Indiach w bardzo zbliżonym czasie. Jedno jest pewne, będzie to niebawem..

 

REKLAMA


Jak podaje samo Realme, najnowsza seria zmieni definicję fotografii. To wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań bazujących na AI. Jak sami twierdzą, będą to pierwsze profesjonalne kamery działające na bazie AI. Jesteśmy ciekawi jak bardzo atrakcyjne będą ceny nowych telefonów.

#FirstProfessionalAICameraPhone

Jeśli chodzi o wnętrze telefonu, prawdopodobne są pogłoski na temat tego, ze oba telefony będą wyposażone w 6,7 calowe wyświetlacze AMOLED o rozdzielczości FHD+ i 120Hz odświeżania. Sercem ma być procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3.  Telefon będzie pracował na systemie Android 14 z nakładką Realme UI 5.0. Co do pamięci nie jest to jeszcze wiadome, ale prawdopodobnie będą występować w następujących wariantach: 8/128 GB, 8/256 GB, 12/256 GB i 12/512 GB. Model Pro+ ma być wyposażony w 50-megapikselowy aparat peryskopowy (Sony IMX882) z 3-krotnym zoomem optycznym.

 

Z informacji które mamy, wynika, że klienci chętni na model Realme 13 Pro będą mogli wybrać jednen z 3 dostępnych kolorów telefonów: Sky Green, Monet Gold i Monet Purple. Natomiast model 13Pro+ na pewno będzie dostępny w przynajmniej dwóch odcieniach: Emerald Gold i Monet Gold.

 

Zobacz także: Recenzja Realme GT 6T – powrót flagowej serii marki w wielkim stylu?

 

Wszystkie detale na temat serii Pro 13 od Realme poznamy prawdopodobnie dopiero 4 lipca. Odbędzie się wtedy duże wydarzenie medialne firmy poświęcone obrazowaniu AI. Spotkanie będzie miało miejsce w Bangkoku. Czekamy z niecierpliwością.

 

 

Źródło: https://www.phonearena.com

Zdjęcia: Realme

REKLAMA
Author avatar

Pasjonat sportów oraz technologicznych gadżetów.

https://www.instagram.com/michal_repetowski/

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo