EPSON EF-12 wyjątkowy rabat na projektor! Rewelacyjny do filmów i gier!

Użytkownicy Ceneo mogą skorzystać do 3 marca z wyjątkowego rabatu aż 600 zł na projektor EPSON EF-12. Ten wyjątkowy sprzęt może znaleźć się w Waszych rękach w rekordowo niskiej cenie. Informujemy jak skorzystać z rabatu i dlaczego warto zwrócić uwagę na ten projektor laserowy.

Zobacz również: 12 generacja procesorów Intela już dostępna w laptopach Hyperbook

Jak skorzystać z rabatu?

Żeby skorzystać z rabatu na projektor EPSON EF-12 trzeba być zalogowanym w serwisie Ceneo i to właśnie przez tę stronę zakupić urządzenie korzystając z tego linku. Podczas zakupu należy wpisać kod rabatowy: EPSON600. Ilość sztuk jest ograniczona, a oferta trwa do 3 marca bądź do wyczerpania zapasów.

Stylowy miniprojektor laserowy

Ten kompaktowy projektor może wyświetlać obraz w dowolnym kierunku – na ścianie, suficie lub podłodze. Miedziana ramka i wbudowany głośnik firmy Yamaha sprawią, że zechcesz ustawić urządzenie w widocznym miejscu.

Inteligentna rozrywka domowa

System Android TV zapewnia dostęp do tysięcy filmów, programów i gier z Google Play, YouTube i innych popularnych aplikacji. Dzięki usłudze Google Assistant można szybko uzyskać dostęp do rozrywki, uzyskać odpowiedzi i sterować urządzeniami z dowolnego miejsca w domu. Dzięki wbudowanej funkcji ChromecastTM możesz wyświetlać za pomocą tego wszechstronnego projektora ulubione aplikacje do rozrywki z urządzeń z systemem AndroidTM oraz iOS, a także komputerów Mac, Windows lub Chromebook.

Wysokiej jakości, wyraziste obrazy

Ten wydajny i niedrogi miniprojektor laserowy wyświetla niezwykle kolorowe obrazy o wyraźnych detalach. Dzięki współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1 projektor ten zapewnia również wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie. Technologia 3LCD firmy Epson sprawia, że projektory mają do trzech razy jaśniejsze kolory niż porównywalne jednoukładowe projektory DLP2

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo