REKLAMA

Xiaomi 15 Pro bez zmiennej przesłony? Co jeszcze skrywać będzie wnętrze?

Prawdopodobnie pod koniec roku poznamy nowe premiery od Chińskiego giganta dotyczące serii Xiaomi 15. Co rusz w sieci pojawiają się plotki oraz wycieki informacji dla najbardziej dociekliwych.

Według nowego raportu z Chin dotyczącego Xiaomi 15 Pro, ma on być wyposażony w aparat o rozdzielczości 50 MP z pojedynczą przesłoną, ma także posiadać większy sensor. Do zestawu obiektywów dołączy aparat z teleobiektywem z 3-krotnym zoomem peryskopowym z Sony IMX882, również o rozdzielczości 50MP. To samo dotyczy rozdzielczości głównego aparatu, a według doniesień ma on posiadać 1 calowy czujnik OmniVision OV50K.

REKLAMA

Czytaj również: Aston Martin Valiant – samochód stworzony w kolaboracji Fernando Alonso oficjalnie zaprezentowany

Co będzie skrywało wnętrze?
W październiku Qualcomm prawdopodobnie przedstawi najnowszego Snapdragona 8 Gen 4. Jak się może okazać, Xiaomi może być pierwsze, które go wykorzysta w swoich smartfonach tj. Xiaomi 15 i Xiaomi 15 Pro. Dodatkowo telefony będą wyposażone w ultradźwiękowe czujniki linii papilarnych –  będą tworzyć trójwymiarową mapę odcisków palców pod ekranem telefonu, zwiększając bezpieczeństwo i poprawi komfort odblokowywania telefonów. Prawdopodobnie będą posiadać większą baterię oraz mikro zakrzywiony ekran o rozdzielczości 2K. Telefon będzie wyszczuplony, a jego grubość będzie 8,5 mm.

Jeśli wycieki okażą się wiarygodne, możemy się spodziewać jesienią wysypu bardzo ciekawych premier z pod znaku Xiaomi. Zatem czekamy z niecierpliwością na najnowsze produkcje od Xiaomi. Nie możemy się już doczekać, aby je dla Was zrecenzować.

Źródło: www.phonearena.com

REKLAMA
Author avatar

Pasjonat sportów oraz technologicznych gadżetów.

https://www.instagram.com/michal_repetowski/

Więcej informacji o
,
REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo