Alfa Romeo Tonale – potrzebny powiew świeżości dla marki?

Całkiem niedawno Alfa Romeo zaprezentowała pierwszy w historii swojej marki model hybrydy – Tonale. Producenci mówią, że auto będzie „początkiem nowej ery” marki. Czy rzeczywiście jest na co czekać?

Kompaktowy SUV w hybrydzie w napędzie 4×4 – brzmi ciekawie? Auto na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a szczegółowa specyfikacja Alfy Romeo zaprezentowanej na Youtube również robi wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=IEW8WbSb4-c

Nowa era technologii?

Alfa Romeo Tonale, jak podaje producent będzie pierwszym pojazdem na rynku wyposażonym w cyfrowy certyfikat NFT , oparty na technologii Blockchain. Certyfikat będzie rejestrował działania pojazdu. Rejestr będzie informował o rzeczywistym utrzymywaniu pojazdu, co może wpłynąć na wartość samochodu w przypadku odsprzedaży.  Na dodatek w kokpicie zawita asystentka głosowa Alexa – zaczerpnięta z firmy Amazon.

Trzy wersje nowego samochodu:

Producent przedstawił Tonale w 3 wersjach napędowych: 130KM, 160KM oraz najpotężniejszą 275Km. Szczegółową specyfikację znajdziecie klikając tutaj.

Czy rzeczywiście auto będzie przyczyną spekulowanej przez Włochów „metamorfozy” marki?  Premiera samochodu odpowie nam na to pytanie. Sprzedaż rozpocznie się w Polsce w II kwartale 2022 roku.

Zobacz również: SpaceX przeprowadzi pierwszy w historii komercyjny spacer kosmiczny!

Źródło: alfaromeo.pl / Ilustracja wprowadzenia: alfaromeo.pl 

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?