Hogwarts Legacy będzie miało opóźnienia na starszych generacjach

2023 rok już od samego początku daje nam masę ciekawych premier, ale wielu czeka właśnie na Hogwarts Legacy najmocniej. Ale niektórzy zaczekają dłużej niż inni.

Gra ma dla większości wyjść zgodnie ze skorygowanym planem, czyli 10 lutego na prawie wszystkie platformy, nie licząc jednak poprzedniej generacji konsol. Oznacza to zatem, że posiadacze PlayStation 4 i Xbox One zaczekają do 4 kwietnia 2023 roku.

Hogwarts Legacy to gra zmierzająca na komputery i konsole zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. W stosunku do Harrego Pottera, akcja Hogwarts Legacy dzieje się wiele lat przed narodzinami naznaczonego blizną chłopca. XIX-wieczny Hogwart to miejsce poniekąd znajome, jednocześnie zaś zupełnie nowe. Nie spotkamy tu znanych z książek i filmów nauczycieli, a sama szkoła posiadać będzie również budowle dotąd niewidziane. To my, jako gracze, zdecydujemy jakim czarodziejem postanowimy się stać. Wykorzystasz umiejętności magiczne, by czynić dobro, a może pochłoną cię arkana czarnej magii? Wybór należy do ciebie.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?